Beba iz stomaka grabi doktora za prst

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Beba iz stomaka grabi doktora za prst








Tokom porođaja Ališe Etkins carskim rezom, njena novorođena ćerka Nive iz stomaka pružila svoju majušnu ruku i uhvatila doktora za prst.Ponosni i presrećni roditelji su ovo podelili sa sebi dragim ljudima putem Fejsbuka, te je ova neverovatna stvar sada zapanjila i čitav svet.

"Doktor me je pozvao i rekao mi ''Hej, ona me je upravo uhvatila za prst''. Otrčao sam, uslikao to, i bio sam potpuno van sebe dok sam tako stajao tamo i posmatrao to još koji momenat. Neverovatno", rekao je Rendi, ponosni otac.


291580_beba---you-tube_f.jpg



Majka Ališa je inače profesionalni fotograf, tako da ova porodica poseduje onaj klasični pin-ap studio, pa je 26. decembra ova porodica podelila fantastičnu fotografiju prijateljima putem Fejsbuka.

"Ovo se dogodilo pre 10 nedelja. Porađala sam se carskim rezom, i kada je doktor Sojer počeo operaciju moja ćerka je krenula ručicom ka njemu da je što pre donese na ovaj svet. Moj muž je ovaj momenat fotografisao", rekla je Ališa.

Fotografija je bila podeljena više od 500 puta, ima više oko 260 komenatar i 1,800 ljudi je kliknulo opciju da im se ovo sviđa, te je tako čitav svet zapravo delio ovaj mili, intimni momenat sa porodicom Etkins.




Pogledajte:





Izvor:
Vestionline.com
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top