BBTS lista ponovo aktivna :D

Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Kod mene ne radi. Imam Kodi 14.2rc1 (helix). Kada kliknem na neki kanal imam ton ali ne i sliku. Dakle ostavlja me u meniju gde su liste kanala a u pozadini samo ton.
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Kod mene ne radi. Imam Kodi 14.2rc1 (helix). Kada kliknem na neki kanal imam ton ali ne i sliku. Dakle ostavlja me u meniju gde su liste kanala a u pozadini samo ton.

Da radi Addon super, problem je bio do mene. Bilo sta da pustim u Kodi imao sam ton ali ne i sliku. Problem sam resio tako sto sam u System-->Settings-->Video-->Acceleration; promenio Decoding method sa Hardware accelerated na software. Sada je sve u redu. A zasto sam imao problem ne znam. Nije pomogla ni ponovna instalacija Kodi-ja.

screenshot000.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruka
64
Da radi Addon super, problem je bio do mene. Bilo sta da pustim u Kodi imao sam ton ali ne i sliku. Problem sam resio tako sto sam u System-->Settings-->Video-->Acceleration; promenio Decoding method sa Harware accelerated na software. Sada je sve u redu. A zasto sam imao problem ne znam. Nije pomogla ni ponovna instalacija Kodi-ja.

Pogledajte prilog 67796

Proprati malo njihov forum BBTS je upozorio da nije jos sve stabilno na toj ver kodija LP
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Proprati malo njihov forum BBTS je upozorio da nije jos sve stabilno na toj ver kodija LP

Da problem je bio do najnovije verzije Kodi-ja (Kodi helix 14.2rc1). Vratio sam se na stariju verziju Kodi helix 14.2 beta 1 i nemam vise problema sada radi sve normalno cak i kad je Decoding method na Hardware accelerated. Odlican addon, sve pohvale.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.06.2010
Poruka
28
I sta ima posebno u ovaj addon ? - Nista, nego sto imaju ostali slicni addoni.
 
Natrag
Top