BB: Hoće li Dule ponovno plakati? U kuću ulazi njegova supruga

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
BB: Hoće li Dule ponovno plakati? U kuću ulazi njegova supruga

duletovaradojkazulaziukucu_625_05052011.jpg

index.hr

VEČERAS u Big Brother ulazi Duletova supruga Radojka. Vijest je izašla na službenim stranicama Big Brothera. Dule i Radojka u braku su već oko dvadeset godina, a otkad je došao u kuću, Duško zavodi mlađahne djevojke, prvenstveno Soraju, kojom je pomalo opsjednut. Ona ga je odbila i kudila, no zadržali su prijateljske odnose.

Duško je pri ulasku u kuću imao potpunu potporu svoje obitelji, a da li je ima još uvijek, uskoro ćemo saznati. Ne zna se što je Radojku ponukalo da uđe u kuću, ali možemo pretpostaviti da joj je jednostavno nedostajao njezin šarmantni suprug. Ono što će sigurno biti najzanimljivije gledati je Duškova reakcija na Radojku u kući.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB Duško: Radojka, jesi li prodala krave!?

VB Duško: Radojka, jesi li prodala krave!?

Veliki brat je najstarijeg učesnika Duška, koji je proteklih dana jadikovao da mu mnogo nedostaje supruga, odlučio da iznenadi neočekivanom gošćom koju je skrivao u "pandorinoj kutiji". Posle suza radosnica, nekoliko poljubaca, Duška je interesovalo da li je prodala krave...​

(MONDO)05. maj 2011. 20:45 > 21:00]

v205229p0.jpg

Nakon što se Duško u ispovedaonici Velikom bratu požalio kako mu je mnogo teško bez supruge, jer mu je ona glavni savetnik za sve, a najviše za odevanje jer "on ne zna da upari košulju i pantalone", stigla mu je "modna savetnica" sa kojom je u braku 21 godinu.

"Nadam se da mi ne zameri ništa. Šta da radim ja to ne znam ništa i nedostaje mi moja Radojka", kukao je Duško, a onda mu je Veliki brat saopštio da ga na plazmi čeka iznenađenje.

Žena u senci mu je ličila na svakoga, ali samo ne na njegovu dragu...

"Liči mi na neku devojku, a možda je ova 'lavica' što je bila kada smo bili u jazbinu. Možda neka devojka, ne znam...", dvoumio se Duško, a kada mu je Veliki brat rekao da zna njeno ime on je razvukao široki osmeh i upitao: "Da nije moja Radojka!?"

A onda su se vrata u dvorištu otvorila i u Kuću je ušetala niko drugi do njegova Radojka.

"Pa Bože mili da li je ovo moguće, moja Radojka", povikao je Duško i potrčao joj u zagrljaj...lile su suze radosnice.

Posle čvrstih zagrljaja i nekoliko poljubaca, Duško je iznenađeno pitao: "Pa što si smršala? Kako ti se sviđa moja nova frizura?"

Radojka ga je milovala po glavi i pohvalila novi izgled, a onda ju je poveo u razgledanje Kuće.

Nakon što su završili sa razgledanjem, Duška je interesovalo kako su ćerke i da slučajno nije prodala krave...

"Ma zar misliš stvarno da bih prodala krave!? Veruješ li ti meni da je kući sve u redu kao da si ti tamo? Volimo te i podržavamo, svi su te pozdravili i želimo da ostaneš do kraja. Ako ti i nedostajem, već smo 21 godinu, svaki dan zajedno pa je vreme da se malo odmorimo jedno od drugog", bila je konkretna Radojka.

Supruga mu je savetovala i da se opet ofarba - u crno!

Veliki brat nije otkrio do kada će Radojka da ostane u Kući...
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VELIKI BRAT - Dusko presretan nakon posjeta supruge Radojke.DAN 55

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top