Bašar-biće iz budućnosti

Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Kao što naslov kaže to je neko biće iz budućnosti koje govori kroz nekog tipa koji se zove Deril Anka.
Interesuje me da li neko zna koliko je ova sekta opasna i da li ima ogranak u Srbiji.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
...
Kao što naslov kaže to je neko biće iz budućnosti koje govori kroz nekog tipa koji se zove Deril Anka.
Interesuje me da li neko zna koliko je ova sekta opasna i da li ima ogranak u Srbiji.

To je ovaj:


Sekta mora biti opasna ako komunicira sa demonima.
Nikakva bica iz buducnosti ne postoje, vec samo demoni.
Ipak, meni ovo lici na zafrkanciju..
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Pa i meni lici na zafrkanciju ali jedna osoba iz moje blizine je zavrsila u psihijatrijskoj bolnici a nasli su
joj u istoriji pretrazivaca ove klipove(ne znam da li je zbog toga) pa me interesuje ako neko nesto zna
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Pa i meni lici na zafrkanciju ali jedna osoba iz moje blizine je zavrsila u psihijatrijskoj bolnici a nasli su
joj u istoriji pretrazivaca ove klipove(ne znam da li je zbog toga) pa me interesuje ako neko nesto zna
Komunikacija sa demonima odnosno "kanalisanje" je izuzetno opasno.
Ne treba uopste da istrazujes da li je zbog ovog coveka, jer on nije ni svestan sa cim ima posla. Ocigledno je ta osoba iz tvoje blizine bila fascinirana ovakvim stvarima i sama to pokusala.
Entitet, odnosno "demon" kojeg kanalises moze biti i "dobar " i "zao", to mnogi ne znaju, jer demonima je dozvoljeno da "rade sta zele". Demoni nemaju telo, za to su uskraceni, i ograniceni, pa zato uživaju kada mogu da koriste ljudsko telo. Iz osvete i mrznje, zbog uskracenosti, često uniste domacina kompletno. Ako je ova osoba to pokusala, to je ostavilo posledice na psihu i mozak, ako je naišla na suvise negativan entitet, to je nesto najgore.. Ako mozak nije suvise oštećen, i ako psiha nije narusena osoba moze da se povrati.
Najbolje je ovu osobu sada, ako jos nije kasno i ako je svesna, pouciti veri u Isusa Hrista. To ce je spasiti.
Nista drugo joj nece pomoci do Bog.

Ako si mozda slusao o fenomenu "vanzemaljskih otmica", on je takodje povezan sa demonima, a fenomen prestaje istog momenta kada osoba koja ga doživljava prizove ime "Isusa Hrista", to je dokumentovano. Pogledao sam malo ovog coveka i on prica o NLO, to je povezano.
Dakle moj savet ti je, ako zelis pomoci toj osobi, pouci je Isusu Hristu i molitvi.
Moli se Bogu za nju.
Eto toliko od mene, mislim da ima i kompetentnijih koji su imali licnih iskustava sa demonima, ja nisam, oni ce vise pomoci...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Interesantno je kako oni uspeju da ostvare kontak sa "demonovima" kako vi mislite i kanališu ih a vi toliki hrišćani pa ništa ne uspevate da kanališete. Ni jedno Hristovo delo da učunite. Such a shame!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Interesantno je kako oni uspeju da ostvare kontak sa "demonovima" kako vi mislite i kanališu ih a vi toliki hrišćani pa ništa ne uspevate da kanališete. Ni jedno Hristovo delo da učunite. Such a shame!

Ovo je laz, imas milione Hriscana koji cine cuda lece, dizu mrtve itd..
Dakle, ne znas o cemu pricas..
Ili hoces reci, da se cuda ipak desavaju kod drugih, ali Hriscani ih ne cine?
Samom ovom izjavom si potvrdio postojanje cuda(nebitan je izvor)..
Da li je onda evolucija pogresna???

I jos nesto ako smem da primetim, tvoj govor te odaje, ti nisi ''evolucionista'' vec ''satanista'', poznata mi je argumentacija satanista, a to je ovo sto si ti izneo: ''Hriscani ne cine cuda, Bog im se ne javlja direktno, to pokazuje da njihov Bog ne postoji. Ali se satanistima demoni javljaju direktno i sa njima pricaju, sto pokazuje da je satana pravi bog. Hriscanski Bog je izmisljen.''

*Zasto se ti pravis da si nesto sto nisi???
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kao što kaže i narodna poslovica: "KOLIKO PARA TOLIKO I MUZIKE"

U prenesenom duhovnom smislu i čovekovoj spremnosti da otvori svoje srce za Božji uticaj - to znači:
"koliko je čovek spreman da primi - toliko će i moći da da drugima"

Ovo se odnosi i na pojedinačnom i na globalnom nivou, jer reč Božja kaže:

"Уђите на уска врата; јер су широка врата и широк пут што воде у пропаст,
и много их има који њим иду.
Као што су уска врата и тијесан пут што воде у живот,
и мало их је који га налазе" ( Matej 7. 13 - 14 )
 
Natrag
Top