Bane izblamirao Kaću!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
bane-v.jpg


Taman što mu je oprostila prvo, kako ona kaže, blamiranje pred milionima ljudi, Branislav Janković uspeo je još jednom da iziritira Katarinu Živković, ali ovoga puta toliko da se njihova ljubavna romansa završila.

Naime, u sredu uveče farmeri su odgovarali na pitanja publike i tada je Jankoviću postavljeno pitanje: „Šta će biti sa glumicom, za koju si pričao da ste u vezi, kada izađeš sa farme?“ (Marija Petronijević, prim. aut.), na šta je, posle dramske pauze, Bane odgovorio vrlo konkretno.
- Ona se meni svidela pre ulaska na farmu i mi smo ušli u neku priču, ali ne znam kakva ona sada ima osećanja, tako da ćemo sve videti kad izađem. Ako ona bude želela da budemo u vezi, sešćemo i razgovarati o tome - rekao je maneken, na šta je Kaća izbezumljeno progovorila nekoliko reči i stavila tačku na tu priču dok je trajao uživo program.
- Šta pričaš, bre, ti, majke ti? Ti si lud! - rekla je mlada pevačica i dodala da neće više da polemiše o tome.

.banner_text_link { text-align: right; }.banner_text_link a { font-size: 12px; color: rgb(204, 204, 204); }.banner_text_link a span { font-size: 10px; }.banner_text_link a:hover { color: rgb(102, 102, 102); } Nakon završetka ove igre i odlaska Ognjena Amidžića, Živkovićeva je otišla u senik sa Jasminom Anom, gde je došao i Bane i tada je krenula žučna rasprava i odluka da sa njim prekine vezu i svaki kontakt.
- Ti si pokazao da nekog ko prema tebi gaji emocije bacaš u kanal. Svi mi se sada smeju i opet sam ispala guska! I da znaš, nisi ispao šmeker već budala! Od ovog trenutka zaboravi na mene, slobodan si! - rekla je Katarina u suzama.


Izvor:Alo
 
Natrag
Top