Bane Ivanović: ''Oduševljava me Nemanja Matić, njegova će biti 2010!''

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Bane Ivanović: ''Oduševljava me Nemanja Matić, njegova će biti 2010!''

nemanja-matic-veca6716020090923051928.jpg


Srpski reprezentativac posle najava o mogućem prelasku u madridski Real potpuno okrenut predstojećim obavezama u Čelziju, koje neće biti ništa manje u vreme novogodišnjih praznika. Pažnju mu privlači i Nemanja Matić, od koga očekuje da fudbalski ''eksplodira'' u narednoj godini.
Posle pompeznih medijskih najava o transferu Baneta Ivanovića iz Čelzija u Real, čini se da je ta priča za sada završena, ''plavci'' se neće tako lako odreći srpskog reprezentativca, koji će i u narednom periodu biti jedna od najvećih uzdanica Karla Ančelotija u defanzivnoj liniji.


''Real je bio i prošao, mediji su pisali o tome, ja pročitao i niko mi se nije zvanično obratio. Navikao sam na ovakve medijske seobe. Osećam se odlično, igram standardno u Čelziju i trudim se da ispunim ono što se očekuje od mene. U narednom periodu, do februara, samo nam je Premijer liga u glavi, jer ako tada budemo i dalje na čelu tabele, bićemo veoma blizu osvajanju titule, koja se, ipak, osvaja u maju'', kaže Ivanović.

Sudeći bar po rečima Ivanovića, vrlo brzo bi u prvom timu Čelzija mogao da mu se pridruži i Nemanja Matić, mladi reprezentativac Srbije. Ivanović je impresioniran onim što njegov mlađi saigrač prikazuje na treninzima.

''Nemanja je fenomenalan igrač i uveren sam da će prosto 'eksplodirati' u narednoj godini. Sve više me oduševljava, iz dana u dan. Takvu kontrolu lopte, smirenost, ideju, odavno nisam video. Svi ga hvale i treba očekivati da već u januaru počne da dobija više šansi da se iskaže'', najavljuje Ivanović, koji je pohvalio i Slobodana Rajkovića, od koga očekuje da će se u pravom svetlu prikazati na pozajmici u Holandiji.
 
Natrag
Top