Ban-apsolutno nezaslužen

Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
28
Narode banovan sam sa jednog warez foruma razlog moja IP adresa. Kako da saznam šta ja mogu da radim sa IP adresom da bi zaslužio trajni ban.
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Narode banovan sam sa jednog warez foruma razlog moja IP adresa. Kako da saznam šta ja mogu da radim sa IP adresom da bi zaslužio trajni ban.

Vidi, Ja kao istaknuti član grupe najviše banovanih korisnika :lol: sa raznih
foruma, mogu ovo da ti kažem...
Ne mora da budeš ti u pitanju, veČ neko u opsegu IP adresa u kom se i
ti nalaziš. Znači, neko je toliko dosadiJo s nečim, da su admini odlučili da
okinu ceo opseg...kao što sam i Ja radiJo dok sam adminovo :lol:!!
Ili je neko drugi koristiJo tvoju kantu!!
Ovo mo'š proveriti ako probaš da se zakačiš sa nekog drugog servera ili
provajdera.

Ako ti se ban upozorenje, odmah nakon otvaranja tog sajta pojavljuje,
probaj da obrišeš "kolačiće" (cookies) za taj sajt, restartuješ svoj browser
i da ga otvoriš, bar za gledanje. A onda se nanovo registruješ, sa drugim imenom i mail-om.

Ako ti ni ovo ne ide, definitivno opseg!!
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
28
Ma nema šanse ni da otvorim stranicu a čuo sam da su još neki članovi banovani bez nekog razloga.Lupaju banove ko Maxim po diviziji.Kako da se ponovo registrujem da im dam razlog za ban?
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Ma nema šanse ni da otvorim stranicu a čuo sam da su još neki članovi banovani bez nekog razloga.Lupaju banove ko Maxim po diviziji.Kako da se ponovo registrujem da im dam razlog za ban?

Daj aTresu, pa da viĐamo!!
Što nas višNJe, tim žurka bolja :lol: :lol:!!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ma nema šanse ni da otvorim stranicu a čuo sam da su još neki članovi banovani bez nekog razloga.Lupaju banove ko Maxim po diviziji.Kako da se ponovo registrujem da im dam razlog za ban?
Pa šta ćeš onda na takvom forumu, kad imaju takve admini :dntknw:
Dođi lepo ovde kod nas :D
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
28
E nek sam i ovo doživio admin mi se izvinjava od neba do zemlje zbog ¨pogrešnog ¨ bana nisam mogao da odolim pa sam ga počastio svim i svačim a on baš namjerno neće da mi lupi ban jedino me moderatori gnjave na pp adrese,jbte mole me da budem fin.Dosta mi je tog foruma brišem ga iz memorije dok je SF i filmova sa prevodom ne mrdam nigdje.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Postoji realna mogućnost da ako nisi ti skrivio ban, dakle, ako si normalno postovao i samo odjednom shvatio da si banovan, da dotični član koji je banovan ima istu IP adresu kao i ti. To se dešava, pogotovu u Srbiji, ali to nije tvoja greška već tvog provajdera.

Meni se lično desilo na jednom forumu da sam bio banovan zato što sam imao istu IP adresu kao član koji je stvarno trebao da bude banovan, pa smo i on (taj dotični član) i ja, bili uklonjeni sa foruma.

Takve stvari se dešavaju, jbg...:dntknw:
 
Natrag
Top