Balašević oduševio 13.000 ljudi u Splitu

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Spektakl u "Spaladijum areni"


Balašević oduševio 13.000 ljudi u Splitu





Izvor: Blic A.N. | 11. 12. 2010. - 13:13h

Popularni novosadski kantautor Đorđe Balašević održao je sinoć spektakularan koncert pred više od 13.000 ljudi u krcatoj splitskoj “Spaladijum areni”, a kako navode hrvatski mediji, tokom četvorosatnog koncerta publika je sa Đoletom otpevala sve pesme.
97967_zabbalasevic01_f.jpg


Publika, u kojoj je bilo vernih fanova srednje generacije ali i mnogo mladih koju su znali sve stihove, gromoglasnim aplauzima je pozdravljala svaku pesmu, a Balašević je muku mučio da sakupi sve plišane zečeve koji su doletali na binu.

Danas projekcija filma

Inače, danas će u “Spaladijum areni” biti prikazan i Balaševićev film “Kao rani mraz”. “Vidimo se na projekciji. Ko ne dođe, neka se strpi još malo i film normalnim, piratskim kanalima stiže na tržište. Pa zato sam ga i snimio, da ga pogledate!”, poručio je Đorđe Balašević.
“Ljudi, to nije moj ćale, to sam ja!”, poručio je Đole na početku koncerta šaleći se na svoj račun, a zatim je dodao: ”U poslednje vreme najčešće gostujem kod kuće”. Uz velike hitove kao što su “Život je more”, “Lepa protina kći”, “Vasa Ladački”, “Boža zvani Pub” i “Jesen stiže dunjo moja”, mnogi u publici su i zaplakali, a Balašević i njegov bend “Panonska mornarica” su na kraju nastupa sa scene ispraćeni zaglušujućim ovacijama.

Đoleta 18. decembra očekuje i veliki koncert u zagrebačkoj “Areni” a sve karte su već rasprodate.
 
Natrag
Top