Bag na racunaru

Član
Učlanjen(a)
11.03.2011
Poruka
14
Od pre neki dan mi se pojavio jedan problem kod racunar... Poceo je da pravi bag neki ukocio ceo komp od jednom ..I otkoci se tek kada pretisnem ctrl+alt+del . Pokusao sam i sa novim sistemom i promenio Hard disc,,, I menjao ram memorije ocistio ceo komp od prasine i opet istoo ... U cemu je problem ?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Od pre neki dan mi se pojavio jedan problem kod racunar... Poceo je da pravi bag neki ukocio ceo komp od jednom ..I otkoci se tek kada pretisnem ctrl+alt+del . Pokusao sam i sa novim sistemom i promenio Hard disc,,, I menjao ram memorije ocistio ceo komp od prasine i opet istoo ... U cemu je problem ?

Probaj da testiras ram memoriju i procesor!
Ako imas probaj sa nekim drugim napajanjem jacim od tog tvog!
Proveri sve kondenzatore na ploci da se mozda nije neki naduo ili iscureo!
 
Član
Učlanjen(a)
11.03.2011
Poruka
14
Vazi probacuu sa drugim napajanjem ... Javljam sta se desilo

Nije do napajanje ... Promenio sam i opet sve istoo...Probacu sa drugim procesorom
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
11.03.2011
Poruka
14
Ali nista sa tim ne mogu da dobijem jer kao sto sam napisao na pocetku odradio sam sistem.. Pa cak promenio i hard disk i opet isti bag na istom mestu .
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Trebalo bi da postavite malo vise detalja da bi iko mogao da vam pomogne, pocevsi od konfiguracije, pa preko operativnog sistema. Za pocetak i slika svih procesa u task manger-u bi pomogla, kao i ukupno zauzece procesora i memorije.
 
Natrag
Top