Avramov: „Spreman sam“

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Avramov: „Spreman sam“
13. oktobar 2009. 09:50

2478954084ad43142620c6138369385_big.jpg


Rezervni golman Fiorentine Vlada Avramov izjavio da se nada da će dobiti priliku da brani u Kupu Italije.

Avramov, koji je u Fiorentinu došao pre tri godine, do sada je branio u samo dve utakmice u Seriji A. Srpski golman je rekao da je svestan da mu je konkurencija Sebastijan Frej, jedan od najboljih golmana na svetu i da će biti teško preuzeti od njega poziciju „broj jedan“.


„Nije lako za golmana kada igra malo ili kada ne igra uopšte. Ipak, sada će se igrati Kup Italije i nadam se da će mi trener dati priliku da pokažem koliko vredim. Frej je bio među najboljima na svetu u protekle tri godine i čast mi je što sam mu zamena, ali ako postoji šansa da igram, tu sam“, rekao je Avramov.

30-godišnji golman izjavio je da iako nema priliku da igra, voli grad u kome živi.

„Nastupao sam za druge timove kao što su Vićenca, Trevizo ili Peskara i tamo sam bio prvotimac, ali sam se zaljubio u Firencu“, dodao je Avramov.

Avramov je sezonu 2006-2007. proveo na pozajmici u Trevizu, a od 2001. do 2006. bio je prvotimac Vićence.

Za reprezentaciju Srbije branio je dva puta.

Izvor: B92, Goal
 
Natrag
Top