Avon vs. Oriflame

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Koja vam je kozmetička linija bolja i zašto?:)

Meni lično Avon zbog toga što nemam nus efekte na koži u odnosu na Oriflame...kada sam prvi put probala Oriflame sva sam se osula.
Što ne mora da znači da je kod svakog.
Kakva su vaša iskustva sa ovim kozmetičkim preparatima?
 
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
1
Meni je bolji Oriflame, ne volim bas Avon jer mi je dosta skup, a u Oriflame-u uvijek ima svakakvih snizenja i kvaliteta im je sasvim ok... sad sam se pocela i bavit s Oriflame-om i bas sam zadovoljna, osim sto se neki proizvodi ponavljaju iz kataloga u katalog... al dobro :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2
meni se takodje oriflame vise svidja,skoro sam pocela da radim sa ovom kozmetikom....bas je kvalitetna i imaju dosta lepih ponuda u odnosu na avon koji je manje kvalitetniji....:)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Avon,puno mi je drazi,a i radila sam dugo za Avon,a nekako su...sofisticiraniji,za klasu vise od Oriflame-a,a i imaju vecu ponudu,stalno uvode nesto novo. :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Licno nisam ni za jedne ni za druge. Na tržištu je toliko proizvođača poznatih i svetski priznatih sa daleko popularnijim cenama. Recim, krenula je prodaja sredstava za zaštitu prilikom i nakon sunčanja. ja nemam hrabrosti da nešto tako delikatno poverim avonu ili Oriflame-y.
Naravno da kupujem neke proizvode i od jednih i od drugih... To su pre svega neki dezodoransi i toaletne vode...
 
Član
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
3
Ja licno ne koristim ni jedan ni drugi. koristila sam davno i Avonu i Oriflame ali sam imala nus pojave ii od jednog i od drugog. Od Oriflame-ovog dezodoransa mi je ispod ruke izasla neka ogromna crvena fleka koja me je jako bolela, a od avon-ovog kreona upalilo mi se oko. Tako da ja izdvojim vise para i kupujem od Aloje Forever, prirodno je 100% i sigurno mi je. Ne radim u toj firmi ja sam samo korisnik iskren, zadovoljan i srecan. Zaista im je sve super i sto je jako bitno 100% prirodno.
 
Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
37
Koristila sam proizvode obe kolekcije i slazem se sa onima koji ce izdvojiti nesto vise novca i kupiti proverenu stvar. Jedna serija preparata bude ok,naredna je uzas,a tek te njihove akcije...ciscenje lagera da ne izgube jos vise novca. Kupovinu iz kataloga treba zaobici u punom krugu po gradu i naci sebi kvalitetan proizvod.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Najbolji po mom misljenju je Max Factor, ali ako moram da biram izmedju Avon i Oriflame pre sam za Avon kolekciju....Oriflame je loseg kvaliteta i ne dopada mi se........
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Probala sam i jednu i drugu kolekciju i vise sam za varijantu nekih vec proverenih proizvodjaca kojih ima u slobodnoj prodaji, mada moram reci da koristim jednu kremu iz Oriflame za negu stopala i sa njom sam zadovoljna. Postojala i jedna krema za lice koja je bila dobra ali je vise nemaju.
 
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
Kao neko ko je radio sa obe kuce mogu reci da je sve to sarena laza,samo dobro upakovan prosecni proizvod koji se prodaje po veoma skupoj ceni.
 
Natrag
Top