Autom se zakucao u zid

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI NA PUTU BERANE-ANDRIJEVICA POGINUO RADOŠ LEKIĆ (30)


Autom se zakucao u zid



Izvor: Dan 14-11-2010

Hronika08112010.jpg


Tridesetogodišnji Radoš R. Lekić iz Berana poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se juče, dva sata iza ponoći, dogodila na regionalnom putu Andrijevica-Berane, u mjestu Vinicka. Upravljajući putničkim vozilom marke "vento", registarskih oznaka BA- AJ085, iz pravca Andrijevice, Lekić je iz zasada nepoznatih razloga skrenuo sa kolovozne trake i stotinjak metara dalje udario u zid pored puta. Prije udara u zid, Lekić je automobilom pokidao držače bilborda pored magistrale, a potom je udario u spomenik narodnog heroja Miloša Komatine. Od siline udara spomenik je iščupan iz zemlje, a Lekić je na licu mjesta podlegao povredama.
- Udar je bio toliko jak da me je probudio iz sna. U prvi mah sam pomislio da je u pitanju zemljotres, međutim, kada sam izašao napolje vidio sam da je riječ o tragediji u kojoj je izgubljen mladi život – kazao je jedan od mještana Vinicke, čija se kuća nalazi u neposrednoj blizini mjesta na kome se dogodila nesreća.
Uviđaj na licu mjesta, u prisustvu pripadnika policije i osnovnog državnog tužioca Gorice Golubović, obavio je istražni sudija Milovan Spasović.
D.J.
 
Natrag
Top