Šta je novo?

Ask ve Ceza (Ljubav i Kazna)

Član
Učlanjen(a)
17.04.2011
Poruka
4
Zna li neko gdje mogu gledati ovu seriju preko intrneta unapred epizde, a da imaju prevod !?

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.009
Neznam nista o ovoj seriji koja je sad epizoda po redu ?
Ima dostupno 62 epizoda i sve su na Turskom ,a sa prevodom ima 54 epizoda za sad.

E sad posto ja neznam u kojoj zemlji se ovo prikazuje i do koje epizode je stiglo prikazivanje , napisi o kojoj zemlji je rec i koja epizoda je bila poslednja na Tv-u.
Da bi znao sta dalje da ti odgovorim...

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruka
1
Ova serija se daje na bosanskoj federalnoj tv. Ima ukupno 62 epizode i za sada sa prevodom moze da se skine do 53 epizode, sa *********** foruma.dotle je i stiglo sa prikazivanjem. Mada su ovi sto postavljaju na forum malo usporeni. Ipak hvala im jer da nije njih ne bih imala gde da gledam seriju.

Član
Učlanjen(a)
25.01.2013
Poruka
2
gde mogu da gledam ili skinem ovu seriju? ja iz ove vase prepiske nista ne zakljucih... a registrovala sam se ovde u nadi da je ima ali nista... :(

Član
Učlanjen(a)
14.08.2009
Poruka
22
Postavio sam bio linkove za prvih 20 epizoda (imam svih 62.) na ovom forumu ali posto su adf.ly (sajt sa nekom reklamom koja stoji 5 sec pre nego sto te uputi na hoster sa kojeg se skida fajl), obrisali su mi post.

Ovu seriju necu postavljati na ovom sajtu, ali ima me i na drugim, tako da... Ne vredi da spominjem imena sajtova jer ce biti cenzurisano. Ovde se sve cenzurise :(.

Lako cete se snaci.

Veliki pozdrav i svako dobro.

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
1
jel nije problem da mi prosledish link na kome mogu gledati seriju ili makar prevod od 23 epizode pa na dalje.. na mail [email protected].. unapred veliko hvala :))