Arsene, hvala, ali vreme je da kažemo zbogom

UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467
Arsene, hvala, ali vreme je da kažemo zbogom
Menadžer Arsenala Arsen Venger kaže da ga nije briga za transparent kojim su ga navijači ’terali’ iz kluba.

Izvor: B92
36218904556dfdf9634ec5811545065_w640.jpg

Getty Images

“Arsene, hvala ti za uspomene, ali vreme je da kažemo zbogom“, taj natpis razvili su domaći navijači na meču Arsenala i Hala u FA kupu.

’Tobdžije’ trenutno zaostaju osam bodova za prvoplasiranim Lesterom, a sva je prilika da će ispasti iz Lige šampiona jer su u prvom meču osmine finala izgubili kod kuće od Barselone 2:0.

“Nema u tome ništa razočaravajuće za mene, ja radim svoj posao. Gledajući istoriju kluba, videćete da nemam čega da se plašim. Ne želim da govorim o tome jer je uvek ista priča – već sam vam rekao da su nekada konferencije za medije veoma dosadne i sada je dosta. Ako imate pitanja, pitajte to nekog drugog, nemojte ponovo meni dolaziti sa time“, rekao je Venger i dodao:

“Znate li nekoga ko je osvojio FA kup više puta od mene? Takođe, mislim da bi o sezoni trebalo da se sudi na kraju i iznenađen sam što mnogi to već sada čini. Videćemo šta će se dešavati narednih nedelja, ali klub je bio i u mnogo gorim pozicijama od ove“.

Francuski stručnjak u Arsenalu je od 1996. godine i sa klubom je osvojio tri titule u Premijer ligi, poslednju 2004. godine, šest puta je slavio u FA kupu i igrao je finale Lige šampiona 2006.



CdDfxy0WAAESmja.jpg:large
 
Natrag
Top