Arbeloa prelazi u Real

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Arbeloa prelazi u Real
28. jul 2009.


12474145224a6ec59003630283029182_big.jpg


Odbrambeni fudbaler Liverpula Alvaro Arbeloa kaže da je veoma blizu prelaska u Real Madrid.


On je izjavio da je spreman za odlazak u špansku prestonicu, bez obzira što "kraljevski klub" u ovom trenutku mnogo više brine o tome kako da se reši nepotrebnih, a skupih igrača, posle rasipnog dovođenja velikih zvezda.


"Trenutno razmišljam isključivo o Liverpulu, ali je istina da se bliži trenutak prelaska u Madrid. Koliko ja znam, sve ide u pravom smeru i ostale su samo sitnice da se regulišu. Moguće je da se transfer ostvari ove nedelje", rekao je 26-godišnji fudbaler.

Predsednik Reala Florentino Peres je izjavio da je primarni zadatak kluba trenutno da se reši velikog broja igrača, pre nego što se neko drugi priključi Kristijanu Ronaldu, Kaki i Karemu Benzemi kao novo pojačanje Madriđana.

"Jedini način da dovedemo igrače, je da se rešimo nekih drugih. Nije samo novac problem. Imamo 29 igrača, a za tim nam je potrebno samo 25", izjavio je Peres.

Klas Jan Huntelar, Rafael van der Vart i Gabrijel Hajnce nisu bili u sastavu na prijateljskim mečevima tokom mirovnog kupa i nalaze se među igračima kojih Real pokušava da se reši.

Izvor: b92
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
E sad kad bi se setio Man.City da pokupi Van der Varta za neke manje pare...
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Nece se seti,nego ce ga pokupe provereno,oni bacaju pare kao ludi....daj neka dovedu mene,da im igram stopera,bio bi bolji i od Terry-a :D hahahaha xd
 
Natrag
Top