Šta je novo?

Aplikacija za pracenje Ram memorije?

Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
199
Dal neko zna neku aplikaciju u kojoj se vidi koliko koji program vuce Ram-a?
ja nesto sto sam nasao ne rade uopste sem da boost-uju memoriju a to me ne zanima...
Unapred hvala :)

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.108
Za to ti nije potrebna nijedna apk. Android vec ima tu mogucnost. Samo se razlikuje od jednog do drugog os kao to izgleda.
Primer: Android 6.0.1
1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.217
Upravo pogrešno tvrđenje
To na skrinšotovima je Samsungovo čedo, i to ne ni kod svih modela. Večinom nema tako detaljnih podataka ni na jednom mob, i jeste potreban neki third party apk ako već neko misli da mu zaista treba.

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.108
To na skrin stovima je sistemska aplikacija apk manager koji je sastavi deo androida i postoji od samog pocetka a nema nikakve veze sa brendovima samsung ili lg svi uređaji imaju apk manager gde se moze videti zauzetost memorije po stavkama.
Jedino stoji da je na starijim verzijama os-a bila malo primitivnija, u stvari mnogo primitivnija ali uvek je moglo da se vidi zauzetost menorije po stavkama...
Primer Android 4.x.x
1.png
E sa posto pominjes samsungovo cedo ne znam kako bi nazvali ovo LG-va beba:
LG G2 apk manager gde se takodje moze videti zauzetost memorije po stavkama:
2.jpg

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.217
U kući mi je trenutrno prisutno 6 Android baziranih mobilnih i jedan tablet :) Od A 2.3.6 do 7.0.
Nijedan nema tako detaljan apk menadžer. Tapravo, svi prikazuju veličinu aplikacije, nijedan memorijsko zauzeće.
I vrlo su ti neadekvatna poređenja. Koliko vidim na tom sa 4.x.x imaš neki debelo kuvani rom. Ni taj na G2 nije fabrički, ili bar ima neke teže dodatke sudeći po launčeru. A proveriću i od ponedeljka na nekim flegšipovima kako stoje stvari sa njihovim fabričkim izdanjima.

Budi koristan a čoveka uputi gde i šta da skine da bi dobio te opcije.

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.108
Ma naravno taman posla, samo diskutujemo, lepo je kada se cuje sto vise misljenja i iskustava ja sam uvek spreman da pomognem pogotovo sto malo vise radim sa rom-ovima i solidno ih poznajem, mada u ovom slucaju da bi ti i ostali i ja pomogli mora da da malo vise inforamcija o uredjaju i os-u..