Anksioznost ili depresija? Trebam li pomoć?

Učlanjen(a)
21.11.2021
Poruka
2
Ljudi meni već 3 mjeseca stalno steže između grudi, bolje i trnu ruke, imam neke strahove, i ko izgubljena sam, ko da ne znam gdje sam. Imala sam puno stresa, tuge. Imam neke misli ružne, nmg se opustiti nikako, i plašim se gužve steže me i dobijem napad panike. Nemam posao ni društvo. Slabo spavam. Šta god vidim i čujem boli me između grudi. I uznemiri me. I dok pričam osjetim ko uzbuđenje, uznemirenost i stezanje između grudi, jezu kroz tijelo. Šetam vani i to je sve. Dva mjeseca već ležim, nije mi ni do čeg. Sve me živcira. Zanosi me u hodu i u glavi jako već duže.osjećam nemoć ko da sam izgubljena. Stalno mislim o ovom strahu i simptomima. Sve pogasim ili odem u sobu jer ne volim ništa da gledam niti slušam. Takođe, plašim se manjeg prostora sva sam koo zombi ko da imam osjećaj derealizacije. Steže me između grudi stalno sam opterećena. I smršala sam 10kg,možda mi je pao imunitet pa mi se ljulja u hodu. Ne mogu se rješit straha i crnih misli svakodnevno, još ako pročitam nešto. Malo mi je štitna uvećana desno. A i žiga me nekad oko rebara. Trupujem stalno. Opsesivne misli. Stalno me steže između grudi od misli stresa i strahova već 3 mjeseca. loše spavam
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ne može svako sam da se izbori s tim. Bilo bi dobro da sa nekim popričate. A Devil je u pravu, što više šetnje može samo da prija.
 
Učlanjen(a)
13.12.2020
Poruka
150
Najbolje da se javite doktoru i da popričate o svom problemu. A za početak malo opuštanje slušati glazbu evo ti link
pa pokušaj. Samo pozitivno moraš razmišljati i piti čajeve ako nećeš lijekove koji bi bili učinkoviti za prvu ruku pokušaj nabaviti Helex tablete 2mg
 
Natrag
Top