Anelka neće iz Londona

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Anelka neće iz Londona

00015101.jpg


Napadač francuske reprezentacije Nikolas Anelka (30) otkrio je u razgovoru za "News of the World" da se nada da će sa aktuelnim klubom Čelsijem produžiti ugovor i da će baš u njemu završiti bogatu igračku karijeru.

Anelka je pre dolaska u Abramovičev klub u januaru 2008. godine branio boje sedam različitih ekipa (PSŽ, Arsenal, Real Madrid, Liverpul, Mančester Siti, Fenerbahče i Bolton), a sada insistira da nema nameru da se seli sa "Stamford Bridža".

- Nadam se da ću potpisati novi ugovor sa Čelsijem i to veoma uskoro. Sretan sam ovde, a u Londonu sam pronašao novi dom. Još otkada sam napustio Real Madrid (2000.) želeo sam ponovo da zaigram za veliki klub. U tome sam uspeo baš ovde - rekao je Anelka, čiji ugovor ističe u junu 2011. godine.

- Osećam da igram najbolji fudbal u svojoj karijeri i želim da to nastavim u Čelsiju - dodao je napadač kojem uprava sa "Stamforda" navodno priprema novi, finansijski poboljšan ugovor.

Anelka sada prima 80.000 funti nedeljno, a prema informacijama povećanje ne bi išlo preko 100.000.
 
Natrag
Top