Šta je novo?

Android iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
11.05.2010
Poruka
9
Ja zato sto mi kasno najavljuje skretanja, prodjem po 50m da bi mi rekao skrenite levo ili desno, a ja vec promasio i cesto gubi gps signal. Sa ovom verzijom mi se to ne desava, pa sam se vratio na nju.

Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
2
Neće 2D

Izvinjavam se ako je problem već bilo u temi: verzija je iGO My way 8.4.3.179971 Thin (baš i topica) i jednostavno neće da prebaci na 2D koji meni lično više odgovara. U meniju (koji se pojavi gore desno) piše da je 2D (posle "prebacivanja" na njega) ali je pogled i dalje 3D.

Nakon instalacije i nekoliko pokretanja je hteo, ali posle nikako. To mi se desilo već dva puta jer sam 2x i instalirao na mom fonu. Sve ostalo radi kako treba.

Član
Učlanjen(a)
10.01.2013
Poruka
14
Izvinjavam se ako je problem već bilo u temi: verzija je iGO My way 8.4.3.179971 Thin (baš i topica) i jednostavno neće da prebaci na 2D koji meni lično više odgovara. U meniju (koji se pojavi gore desno) piše da je 2D (posle "prebacivanja" na njega) ali je pogled i dalje 3D.

Nakon instalacije i nekoliko pokretanja je hteo, ali posle nikako. To mi se desilo već dva puta jer sam 2x i instalirao na mom fonu. Sve ostalo radi kako treba.

zato sam i batalio tu verziju, i meni je to radilo pa sam popizdeo

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
30
skidam upravo navigaciju sa linka na pocetku ove teme tacnije http://www.upl.me/pMMtml

e sada telefon je Sony XPERIA Z rezolucija 1080 x 1920 , a ovdje su ponudjene sve manje rezolucije, ja sma ovu korisito vec navigaciju bas ovaj download na drugim teleofnima i extra raid pa hocu nju i da instaliram pa ako mozete dati i za rezoluciju da skinem potrebam dodatak koji cu dodati u folder instalacije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.