Šta je novo?

Android iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
2
Pošto za sada nemam SD karticu ispoštovao sam proceduru kopiranja na internu memoriju Alcatel-a 992D (800x480). Nakon pokretalja pojavi se naslovna slika, prođe skala i puf vrati se na desktop.. menjao skinove, ne pomaže:( Ima li veze što nije na externom SD-u??

Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
3
Dobar dan , ja sam Filip i nov sam na forumu . Instalirao sam Igo bas kako je objasnjeno na forumu , medjutim kad pokrenem aplikaciju i krene da ocitava jednostavno me izbaci iz nje .Telefon koji koristim je samsung galaxy y , rezolucija ekrana 320x240. Da li mi neko moze pomoci oko ovoga?

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Dobar dan , ja sam Filip i nov sam na forumu . Instalirao sam Igo bas kako je objasnjeno na forumu , medjutim kad pokrenem aplikaciju i krene da ocitava jednostavno me izbaci iz nje .Telefon koji koristim je samsung galaxy y , rezolucija ekrana 320x240. Da li mi neko moze pomoci oko ovoga?

ako si sve uradio kako je objašnjeno onda je možda problem zastarelost programa
Pređi na noviju aktuelnu verziju iGO Primo http://serbianforum.org/mobilni-sve...4-explay-infinity-ii-2013-sve-rezolucije.html

Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
3
Hvala na pomoci , pokusacu danas i videti da li ce moci !! pozdrav pa se javljam :)

Član
Učlanjen(a)
09.03.2013
Poruka
2
Zna li ko kako da instaliram igo na Samsung Galaxy Cameru eg 100?Ja probo i samo crn ekran kad pokrenem aplikaciju,probao na svim rezolucijama.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.