Šta je novo?

Android iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
10.01.2013
Poruka
14
Koristi neki taskmanager, advanced task manager ili neki program za uštedu baterije.. Ne moraš da držiš stariji program. Uostalom ima Primo.

nisi razumeo,ne pomaze nikakav program za ustedu energije,nisam se setio da udjem u procese da vidim jel aktivan i dalje,ali sam odmah znao sta je problem,posle uninstall-a potrosnja baterije se vratila u normalu

inace verzija 8.4.2 radi bez problema,bilo mi je bitno samo da imam najnoviju mapu zbog mosta na adi i novih naziva ulica.
za primo treba 2.2 android,meni je 1,6 ,odradicu uskoro update na noviju verziju ili mozda pre promenim telefon :)
svaka cast za sve ove postove i programe :ghjytun:

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
to je ovaj link
Kod:
http://directmirror.com/files/OWNXWLRC

ziddu
cramitin

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.02.2012
Poruka
8
Jos jedno pitanje... Juce isao od Mitrovice do Stare Pazove i ukljucim navigaciju. Sve je ok radilo ali mi na racun stigne 700 din ??????????

Pisalo nesto kad sam palio GPS ... charging nemam pojma i ja isao accept ili aprove :S Nisam kontao da stvarno moze da se naplati :/

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
nije moglo nikako to da se desi . da si koristio agps za brže pronalaženje satelita ne skine u jednoj sesiji ni 20kb posle toga se sam diskonektuje. Tebi je nešto drugo skidalo internet paket. Ako misliš da koristiš android , a da ne potrošiš ni 1 kb interneta onda si pogrešio telefon. Ceo Android je smišljen da bude u vezi sa internetom i ako nemaš neki internet povoljan paket onda bolje da ga ne kopristiš uopšte. Bolje uplati neki paket dodatak da imaš bar 100mb interneta mesečno.

Član
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1
Pozz ljudi, skinuo sam iGO MyWay za LG Optimus gt540, imam dva problema, kad izaberem srpski glas za navodjenje izbaci me iz programa, a drugi problem je , ja sam iz novog sada, i beogard je namesten da bude polazna tacka za navigaciju, kad upisem ulicu koja je tri coska od moje on krece iz beograda da pokazuje put do nje, ako neko zna resenje m bio bih vrlo zahvalan da podeli samnom :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.