Šta je novo?

Android iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
1
Stalno mi vraća na fabrički skin, prekopiram data.gro u folder, jedared otvori skin kako treba, a već sledeći put na početku pojavi neku grešku i vrati ga na fabrički. Koristim HTC Desire S, ako znate u čemu je problem pomagajte. Hvala.

Član
Učlanjen(a)
29.04.2012
Poruka
6
ne kapiram gde i kako se kopiraju zipovani fajlovi za te vece rezolucije kada nisu .APK Ovo sve do 480_800.APK radi i nije problem ali ti zipovani neam pojma! Zasto nisu i oni spakovani u .APK?? .... Gde ih kopiram? u postojecu verziju Igo-a koji je male rezolucije a funkcionise??? Verovatno ce iskusni da prokomentarisu da ni ne znam sta sam pitao? :fool:
PLS help!

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
apk je program koji se instalira, a data.gro je rezolucija i skin koji se zameni sa postojećim koji je 480X320

UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Stalno mi vraća na fabrički skin, prekopiram data.gro u folder, jedared otvori skin kako treba, a već sledeći put na početku pojavi neku grešku i vrati ga na fabrički. Koristim HTC Desire S, ako znate u čemu je problem pomagajte. Hvala.

ima više skinova probaj neki drugi Rezolucija : 800x480 piksela

Kod:
http://uploadmirrors.com/download/1JKLAOI6/KINS_800x480_for_iGO_v8.4.3.179971___android.rar

Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kad si skinuo taj folder zvani iGO od 433mb u njemu se nalazi data.gro koji je za telefone sa rezolucijom od 480X320. kome je telefon sa nekom drugom rezolucijom taj uzima odgovarajući data.gro i zamenjuje sa postojećom. kad to uradiš kopiraš ceo iGO folder na memorijsku karticu i posle iz telefona pronađeš iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7.apk i instaliraš i šta nije jasno?

Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
3
imam problem kod pokretanja igo aplikacij na mobitelu, instalacija je uspjla, ali kada pokrenem igo ikonu ide sve lijpo do loaing sheme i onda se iskljuci sta je problem?

Mobitel koristim LG optimus L3 E400
I interesuje me jos i ovo: kopirao sam 400x240 data.gro u folder IGO prije instalacije i sta sam primjetio da imam sad dva fajla sa gro ekstenzijom data.gro koji sam kopirao i vec postojecii branding.gro jel ovo ok?

Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
3
Rijesio sam ovo sa shemom e sad imam problem sto mape nemam sve one koje sam skinuo :(
Imamih u folderu ali program ih ne prepoznaje ili ja ne znam ih pozvati :(

Član
Učlanjen(a)
29.04.2012
Poruka
6
kad si skinuo taj folder zvani iGO od 433mb u njemu se nalazi data.gro koji je za telefone sa rezolucijom od 480X320. kome je telefon sa nekom drugom rezolucijom taj uzima odgovarajući data.gro i zamenjuje sa postojećom. kad to uradiš kopiraš ceo iGO folder na memorijsku karticu i posle iz telefona pronađeš iGO MyWay v8.4.3.179971 Thin 1.7.apk i instaliraš i šta nije jasno?
Hvala najlepse Vlado!!!!
Resio sam tako kako si objasnio.... bio mi je prpoblem da nadjem verziju koja podrava bilo koju rezoluciju za moj TAB 10.1 pa tek onda da menjam data.gro....!!!
hvala jos jednom i velikki pozzzz!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.