Ančeloti: Neće biti novih pojačanja

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Ančeloti: Neće biti novih pojačanja
23. август 2009.


7834584274a911c9669190383527128_big.jpg


Trener Čelsija Karlo Ančeloti izjavio je da je zadovoljan trenutnim sastavom svog tima i dodao da u klub, do kraja prelaznog roka, neće dolaziti novi fudbaleri.


'Plavci' su tokom leta doveli Rosa Turnbula, Danijela Staridža i Jurija Žirkova i sada je Ančeloti potvrdio da ne očekuje nove igrače na 'Stamford Bridžu'. “Do kraja prelaznog roka ostalo je još nedelju dana, međutim mi smo već sada završili posao. Nismo zainteresovani za nove igrače”, istakao je trener Čelsija.


Bivši trener Milana je dodao da finansije nisu problem i da klub ima dovoljno novca za nova pojačanja, ali da je on zadovoljan sa trenutnim sastavom ekipe.

“Ako odlučimo da su nam potrebna nova pojačanja, znam da imam potpunu podršku kluba i da ću bez problema dobiti novac“, objasnio je Ančeloti.

“Međutim, ovo je takmičarski nastrojena ekipa. Postoji sjajna konkurencija na svakoj poziciji u timu, u odbrani, na sredini terena, kao i u napadu”, ocenio je on.

Italijanski stručnjak je izrazio nadu da će plavci u narednoj sezoni napokon trijumfovati u Premijer ligi.

“Igrači se dobro poznaju, pa ukoliko budemo obratili pažnju na detalje i uz malo sreće mislim da možemo do trofeja. Trudiću se da svojim znanjem maksimalno doprinesem uspehu ekipe. Ukoliko želite da pobedite morate igrati bez straha i u gostima isto kao i kod kuće”, zaključio je Ančeloti.
 
Natrag
Top