Алфа-мушкарци - једини тип мушкарца према коме се жене не осећају гађење. Жене се лако заљубљују у њих и све им опраштају.

Učlanjen(a)
14.04.2024
Poruka
6
Алфа мушкарци - високорангирани (у зоолошком смислу, новац ту не игра улогу) мушкарци у којих je жене аутоматски, без напора брзо „заљубљају ce“ и којима je радосно, одмах и бесплатно (понекад joш и дају свој новац) даjу секс.

Сексуалност и агресивност су готово синоними за жене, због чега их толико привлаче мушкарци склони ризику, криминалном начину живота и који су по природи насилни, импулсивни, ратоборни и конфликтни. Многе жене инстинктивно привлаче разне врсте олоша, психопате (на пример, са дисоцијалним поремећајем личности) и мушкарце са зависностима (алкохоличари, наркомани, зависници од коцкања итд.).

Жена жели чврстог, смелог и необузданог мушкарца, амбициозног вођу који ужива ауторитет и поштовање других - то су главне компоненте мушке сексуалности за жену. Штавише, у почетку јој се можда неће ни допасти, али жудња за њим ће бити јака и опсесивна.

Такав мушкарац даје жени блиставе емоције и утиске - зато ће га волети и привући га („Занимљиво је бити с њим!“). Овај тип мушкарца ће бити сексуално привлачан, а жена ће показивати знаке пажње и иницирати комуникацију. И чак ће патити због њега ако јој он не узврати осећања. И жена ће се такмичити са другим женама ради њега. Због таквих мушкараца, жене су спремне на све и жртвоваће себе и своје интересе зарад љубави.

Понекад жене могу протумачити такву привлачност према таквим мушкарцима као међузависне односе и/или неправилно васпитање у породици, прикривајући на тај начин праве инстинктивне привлачности.

Жена ће идеализовати таквог мушкарца и приписати му позитивне квалитете, чак и ако их у стварности нема, затварајући очи на све његове недостатке. Жена ће га са интересовањем слушати, чак и ако говори баналне и очигледне ствари, и почеће да прича другима какав „богат унутрашњи свет“ има и да јој се свиђа као особа. И она ће га увек бранити и правдати, шта год да уради, доказујући свима да се „исправио“ и „он је више неће преварити“.

Нису важни психолошки квалитети човека (на пример, интелигенција, дисциплина, одговорност, преданост, штедљивост, одсуство лоших навика итд.), већ ко их носи. Иста особина личности биће различито процењена, у зависности од рангирања човека и његовог места у друштвеној и неформалној хијерархији. Мушкарцима високог ранга све ће бити опроштено и вољени за све добро и лоше што имају. За све ће бити окривљени и осуђени мушкарци нижег ранга, коjима још треба да зараде љубав, па су дужни да буду активни са женама на сваки могући начин.

Жене воле оне мушкарце који их не стављају на прво место у свом животу. Зато жене толико воле женскароше, који се никад не вежу за жене и лако их мењају.

Најзанимљивије у вези свега овога је да жене то готово никада не признају отворено. Ако их питате какве мушкарце воле, велика већина њих ће одговорити: „брижни, романтични, пажљиви, паметни, интелигентни, васпитани". Али у животу, тип „племенитих витезова“ је најмање популаран и тражен међу женама.

Сада пређимо на конкретне примере. Ово је одломак из књиге Михаила Нестерова "Мемуары Омеги":

Био је то класичан случај, па ћу вам да испричам:
Што се тиче савладавања знања, момак је био глуп у школи, стално је преписивао од мене. Имао је управо ту исту патријархалну породицу, са веома чврстим и строгим оцем, и, што је најважније, потпуно адекватном, психички уравнотеженом мајком, која га није малтретирала и није ломила његову психу.

Његов отац је умро када је мој пријатељ имао 11-12 година, али су исправни темељи понашања већ били постављени. Узгред, његов отац је био русификовани Татар, што је такође важно - очигледно је joш успео да види исправан модел породице. Даље, овај мој пријатељ је био природно веома згодан, и имао је савршено атлетско тело.

Са 15-16 година, или можда и раније, не сећам се тачно, он je почео да **** девојке, а до одласка у војску (после тога нисмо комуницирали) његов „рекорд”, очигледно, премашио хиљаду.

Овако он је упознавао девојке (видео сам га много пута својим очима) - девојка која га је видела одмах се променила у лицу, моментално се „репрограмирала“ и брзо почела да се „залубљуjе“ у мог пријатеља. Огроман број жена седео је у његовој „френдзони“, жељно ишчекујући свој ред за сексовање или бар његову наклоност!..

То je то, момци! А неко желе да Вас научи да треба водити девојку на састанке у биоскоп и хранити је бесплатно у ресторану...

Још једно својство - упркос својој глупости у школи, момак је био одличан психолог, фантастично друштвен, социјално прилагођен и имао је гомилу пријатеља, иако углавном међу ситним криминалцима. И његова мајка је радила даноноћно, па му је стан скоро увек био на располагању...

А сада да пређемо на аутора ове приче, који уопште није био "алфа"...

Моја прва срамота, од неколико сличних, када сам покушао да лично упознам девоjку, десила се управо у друштву девојака мог пријатеља. Имали смо тада 16 година, одмах после школе, позвао ме је да пливам, и повео са собом три-четири девојке из своје „пријатељске зоне”. Без икаквих циљева и размишљања са његове стране. Штавише, све су девојке биле веома лепе.

Девојке ме нису приметиле директно и само су кружиле око мог пријатеља. Али ја сам био мали и глуп, и овом приликом сам одлучио да покушам да приђем једној девојци.

Одмах ме је отпустила и веома оштро. Када сам покушао да разговарам са њом, девојка ми је рекла: „иди седи на страну и не узнемиравај ме!”, али „порука” је била сложена – тон, интонација гласа, изрази лица, поза...

Девоjка је јасно пренела да јој је моје присуство неподношљиво, одвратно, болно и уноси монструозну нелагоду у њен живот! Од тог тренутка је прошло више од тридесет и две године, а ја се још увек јасно сећам размера и дубине негативности коју је та девојка коју сам видео једном у животу обрушила на мене у трену!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.997
A šta ti želiš da postigneš ovim temama?
Mislim, nije ti prvi put da to radiš, ali moram da pitam.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.997
Ne, ali nemaju nikakvog smisla, bar ne u ovom delu foruma.
Lepo sam te pitala, pa budi ljubazan, odgovori mi.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.997
Ista priča ponovo.
I prošli put si došao, pootvarao gomilu ovakvih tema, i ništa nisi postigao.
Daću im još malo vremena, ali već vidim kako će sve to da se završi.
 
Natrag
Top