Albanska antisrpska propaganda na FB!!!

Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
12
THE UNITED STATES OF AMERICA - USA | Facebook


Gore navedenu adresu koriste albanci kako bi sirili najgnusnije lazi p Srbima.
Pa kada vas ne mrzi napisite i koju rec ukljucite se tamo u spiku i pljuvanje
Ono je strasno,a lobi im jak u p.m..
I u Facebooku ih ima...

A kako urnisu strane i grupe nasih pseudopatriota....
ubacuju siptarsku tematiku u pricu.... u slike.....
a nasi konji ne odrzavaju.. losi admini tih grupa...

Uh mozak mi je provrio.Napravio sam i lazni profil samo da bi se
prepucavao sa njima.................

Dodato posle 9 Sati 54 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Naj novija laz koju videh danas:

Srbi prodavali organe albanaca rusima???

http://www.facebook.com/notes/kosov...ns-of-kosovar-albanians-to-russia/75477481334

Strasno...


:dntknw:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
pa da nisu toliko lobirali ne bi ni ostvarili sve svoje snove. neznaju samo da posle sna sledi ....kosmar
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Sećamo se mi i "srpskog bojnog otrova" koji je,migoljeći Kosovom i Metohijom,osamdesetih pronalazio isključivo Šiptare i "trovao" ih.Još uvek se sećam TV-snimaka histeričnih ("otrovanih") šiptarskih učenica i slovenačkih doktora koji se ustežu da otvoreno kažu koja je budalaština u pitanju.Jedna od velikih prednosti služenja JNA-vojnog roka van Srbije je i "total reality-show" upoznavanja drugih naroda i narodnosti ex-Yu.Samo Šiptara sam ,poimence,znao oko stotinu ,a za 13,5 meseci ih čovek upozna bolje nego sopstvenu dalju familiju.Valjda zato ne bolujem od bilo kakve nostalgije za bivšom "domovinom",ali još bolujem od zgađenosti (prvenstveno nad samim sobom,tj. nad budaletinom kakvom su me roditelji načinili do moje osamnaeste)...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
12
Evo cemu pricam.Ljudi koji su normalni se druze.Ok.
I onda idiot shiptarski lupi ono sto mozete videti na slici.
I onda se ukljucim u argumentovanu raspravu...
 

Prilozi

  • borba.jpg
    borba.jpg
    50,3 KB · Pregleda: 89
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Laži su jedan od nihovih najjačih argumenata uvek bile, ne računajući kriminal i drogu koja im je "izvor života"! Grupa primata koja uvek živi u čoporu, jaki samo u gomili, kao jedinke uvek "ugroženi, maltretirani, ne shvaćeni", po principu nas 20 smo mnogo jaki, svaki od nas pojedinačno "drž' gaće"...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
iz iskusva mogu da kazem, uvek su jaci kad su vise od 6 na jednog srbina. prsa u prsa ... eeeee tu su pic...
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
TzaR-e,gubiš živce bespotrebno.Taj screenshot koji si okačio pokazuje da si ušao u raspravu sa stvorenjem koje nam,istina nenamerno, samo pravi reklamu (raspravljati se sa takvima je kao opičiti doktorskom disertacijom teorijske fizike po pljosnatim crvima).Ruku na srce,radije bi da me stranci kontaju kao "...mirror of bloody vampires from russian mountains..." (šta god mu to značilo :rofl::rofl::rofl: ),nego kao nekog 2mm-pod-kožu-izbrijanog-metroseksualca/pederka kakvih je Zapad prepun.

P.S.

Uostalom,vampiri su u poslednje vreme u modi (,a i naših "ruku delo",kao i vukodlaci) !!! :)mrgreen:)


:vampire::vampire::vampire::vampire::vampire:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
12
Jebesh Facebook.Ono je nekontrolisano sranje i totalna anarhija spam.
Znao sam da mi se nece svideti.Vracam se forumima.
Forumi su mi najbolji,najkulturniji,a i mozes nesto korisno da
nadjes zavisno od svog interesovanja...
:dance2:


Evo dva bolida koje sam bash zajebavao.

ptarshi.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
69
E ljudi,na fb isto ima kamara grupa i slicnih stvari u kojima "Srbi" pljuju na sve ostale...Vecina tih postova je lazna i u vecini slucajeva bolesna,a protiv njih se niko ne buni.Ne kazem da je to u redu sto pisu,ali ni druga strana nije bolja.
 
Natrag
Top