Ako je varao,verovatno ce i vas

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Ako je varao,verovatno ce i vas



Mnogo koja dama se ponadala da će muškarac koji je varao prethodne partnerke njoj biti veran. Mada ta mogućnost nije isključena, u više od pedeset posto slučajeva ne ispadne tako. Ako je varao u prethodnim vezama, nastavi da vara i u sledećim.

Preljuba je u velikom broju slučajeva jedan od simptoma toga da u vezi nešto ne funkcioniše. Međutim, ako muškarac iz veze u vezu vara, onda je stvar u tome da je on taj s kojim nešto nije u redu. Naime, svakome se može desiti da u jednoj-dve veze bude s partnerkom s kojom ne funkcioniše zajedno, mada ni tada loša veza nije opravdanje za preljubu; bilo bi znatno više fer vezu okončati ako već niste zadovoljni u njoj. Međutim, ako muškarac u više od dve-tri veze vara, onda je problem u njemu.

Možda namerno ili podsvesno traži partnerke s kojima neće biti u potpunosti zadovoljan, pa će ih varati. Možda smatra opravdanim da ima seks onda kada oseti potrebu, a ako partnerka u tom trenutku nije dostupna, ne želi seks ili ne može da ga ima, naći će neku drugu. Možda je upravo varanje to što ga najviše uzbuđuje - zgodno mu je da ima stalnu partnerku, a varanje je tu izazov i donosi uzbuđenje osvajanja. Možda je u pitanju nešto četvrto, peto, šesto... Tek, ako muškarac iz veze u vezu vara, nije problem toliko u vezi koliko u njemu samom.

Dešava se, nekad, da muškarac koji je u više veza bio neveran u nekoj bude veran. Češći je, međutim, slučaj da nastavi da vara, jer je to ono što želi da radi. Njegova potreba za seksom, pažnjom, čime god, važnija mu je od partnerkinih povređenih osećanja, i ispuniće tu potrebu.

Zato, izbegavajte "svima je bio neveran, ali ja sam ona prava, meni će biti veran" ideju, jer je vrlo verovatno da ćete zažaliti.


izvor: krstarica zivot
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
U svemu tom ima istine, ali to isto vazi i za " Nezniji " pol koje su po mojim saznanjima strucnjaci u toj oblasti....ne po kolicini nego po nacinurada....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Što padate na provokacije, narode?
Pa naravno da se odnosi na oba pola, ali žensko sedne pa napiše tekst, i onda to ispadne tako...
Ja tako nešto nikad ne bih napisala jer ionako uvek i svuda naglašavam da među nama nema nikakve razlike što se ponašanja tiče.
Ali, ima žena koje na to gledaju drukčije, i onda su muškarci anatemisani jer kao oni varaju a žene ne. Nije-nego! Što reče Duško Radović: "Da bi svi muškarci varali svoje žene, potrebno je isto toliko žena koje će varati svoje muževe".
A naravno da neko ko je već varao, može da vara ponovo. To malo uđe u krv, oguglaš na neke stvari, granice postaju rastegljive, na kraju više ni savest ne igra nikakvu ulogu. Prema tome, pamet u glavu pre nego što to prvi put uradite... :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne mora da znači! Zbog čega ljudi onda uopšte izlaze iz zatvora? Ako "prevaspitavanje" nema svrhe, zašto onda ne ostanu tamo zauvek? ;)
Tako i u ljubavi, ljudi se "prizovu pameti" i ne rade neke stvari više, a i "ide" to sa godinama...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ja nisam,niti cu :D pored sve ove moje lepote ja sam jedno veoma dobro "dete" :p
 
Natrag
Top