"Ajfon 4" u Srbiji krajem meseca

Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
"Ajfon 4", koji je predstavljen u ponedeljak, privukao je veliku pažnju korisnika smartfonova širom sveta, a postavlja se pitanje kada će ovaj proizvod biti dostupan i domaćim korisnicima. Kako saznajemo, "ajfon 4" doći u Srbiju krajem meseca.
45439_07-afp_f.jpg


Glavna razlika u prodaji kod nas i u ostatku sveta je u tome što "Epl" nema ugovor s distributerima, zbog čega su i "ajfon" i "ajped" kod nas mnogo skuplji nego u SAD, objašnjava za "Blic onlajn" Goran Vučinić iz "GlobeNeta", distributera "Eplovih" proizvoda u Srbiji.
Zvanična prodaja novog "ajfona" počeće 24. juna u SAD, a u još 88 zemalja u septembru. "Ajfon" od 16 gigabajta koštaće u Americi 199 dolara, a od 32 GB 299 dolara.


Cena u Srbiji biće oko 600 evra.

Nova verzija Eplovog "ajfona" predstavljena je u ponedeljak. "Ajfon 4" će imati kameru s prednje strane telefona od pet magapiksela pogodnu za video razgovore, a novi operativni sistem podržavaće multitasking.

"Ajfon 4" je tanji i brži od prethodnika, sa čistijim displejom i oštrijim ivicama.
Pogledajte grafiku sa detaljnijim specifikacijama ovog uređaja:

45736_iphonegrafika_ff.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
14
kao sto si video nema ga jaos kod nas niti ce ga biti uskoro naravno mislim u legalnoj prodaji prema tome .....dabome!!
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Ima ga u nekoliko radnji,cena-prava sitnica.1400 evropskih novcanica
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Pa tako, oko1500 evra mu se kreće cena, video sam ga u jednoj radnji ovde u BG-u.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Da napomenem da je cena u americi bez ugovora od 500 do 600 $ a sa ugovorom je 200 do 300 $
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
41
Jeste u Americi,za to trziste je i pravljen.Ne razumem zasto se ljudi ovde toliko loze na njega,kada ne mogu da iskoriste ni 10% njegovih mogucnosti.Valjda im to dodje kao neki ''imidz''.Srbija je isuvise malo trziste za Apple i oni jednostavno ne razmisljaju u tom pravcu.Kada bi,recimo,Telenor ponudio Iphone uz postpaid ugovor,verujem da bi cena bila i do 10 puta veca nego u ostalim drzavama gde Telenor radi.Tako nam je,kako nam je.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Jeste u Americi,za to trziste je i pravljen.Ne razumem zasto se ljudi ovde toliko loze na njega,kada ne mogu da iskoriste ni 10% njegovih mogucnosti.Valjda im to dodje kao neki ''imidz''.Srbija je isuvise malo trziste za Apple i oni jednostavno ne razmisljaju u tom pravcu.Kada bi,recimo,Telenor ponudio Iphone uz postpaid ugovor,verujem da bi cena bila i do 10 puta veca nego u ostalim drzavama gde Telenor radi.Tako nam je,kako nam je.

Tacno tako nema potrebe davati tolike pare jer se u Srbiji ne isplati imati iphone ne kazem da ne vredi toliko koliko kosta ali u npr. Americi imas mnogo vise mogucnosti nego ovde.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
14
Tacno tako nema potrebe davati tolike pare jer se u Srbiji ne isplati imati iphone ne kazem da ne vredi toliko koliko kosta ali u npr. Americi imas mnogo vise mogucnosti nego ovde.

ne isplati se imati ? vidi ja ga imam i nikada ali nikada nebi uzeo drugi telefon a imao sam ih preko 100!ako si imao prilike da koristis mac shvatices sta pricam:yea: a da netreba davati tolike pare LOPOVIMA to da uz malo truda imacete ga za 600-800 e!
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
3
neznam za vas ljudi ali za mene apple je najbolji.... imam macbook pro, ipad, iphone 4, 3gs, 3g. malo su skupliji ali sto se tice kvaliteta i performanse, najaci su... vide igre im nije jaka strana, ali to me nezanima... video + picture editing, CAD, dj'ing i lakoca koriscenja svih programa to su naj naj... ps: jos uvek nemaju virusa za snow leperd 64bit...
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2011
Poruka
1
imam ovaj tel za 200e koliko je da se otkljuca, i da se naruci mala kartica u mts
 
Natrag
Top