aj da ne budem jedini...

Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
354
Spomenik

Šta reći - evo - počinjem da zidam spomenik
:agree:
jer je Loose moj :friends: i u najmanju mu ruku dođem :drinks:

Svi treba da slede njegov take_example jer npr. neko kao ja bi ostao da :blind: u mraku i po danu

I premda ima malo :alien: smisao za humor (koji makar ja makar povremeno razumem tease)

U stvari je pravi :dog:

On, kada svi drugi dignu ruke od mene (mojih zahteva) izvede svoju wizardjer je superman koji je u stanju da :boast:
i ja potom budem yes2 :i-m_so_happy: :yahoo:

Zato mu :fan_1::clapping:

Ako ga neko warning2 bude dirao - sledi mu :dwarf::

:hunter:triniti :assassin: :gun:

Jer dečko zaslužuje samo yes4

:hi:


:crazy_pilot:​
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
162
Morao je i avatar da padne. Gledam svima neke slicice, a ja SF. :D Sad je tu Stiven da pokaze ko je glavni. ;)

I naravno, hvala Max. :D

Dodato posle 10 Sati 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Inace, cini mi se da se vise necu zadrzavati na ovom forumu, jer uvek ima genijalaca koji teze tome da te isteraju sa odredjenih mesta... Da li ce me moderatori izbaciti, ili cu sam otici, pitanje je samo trenutka... Sve u svemu, ovo malo ljudi s kojima sam ok, da se ne bi skroz izgubio kontakt, mogu da me ubace na facebook. Stoji adresa u profilu.
Pozdrav svima.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
Morao je i avatar da padne. Gledam svima neke slicice, a ja SF. :D Sad je tu Stiven da pokaze ko je glavni. ;)

I naravno, hvala Max. :D

Dodato posle 10 Sati 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Inace, cini mi se da se vise necu zadrzavati na ovom forumu, jer uvek ima genijalaca koji teze tome da te isteraju sa odredjenih mesta... Da li ce me moderatori izbaciti, ili cu sam otici, pitanje je samo trenutka... Sve u svemu, ovo malo ljudi s kojima sam ok, da se ne bi skroz izgubio kontakt, mogu da me ubace na facebook. Stoji adresa u profilu.
Pozdrav svima.

Pa ne znam o čemu se radi, ali šteta, nepovratno šteta. Pošto ja nemam veze ni vremena za Fejs, želim ti sve najbolje, gde god budeš.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
da ti pozelim i ja dobrodoslicu ... ili da sacekam jos malo ...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
не иди сам. пусти нека те избаце ако су баш решили.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Inace, cini mi se da se vise necu zadrzavati na ovom forumu, jer uvek ima genijalaca koji teze tome da te isteraju sa odredjenih mesta... Da li ce me moderatori izbaciti, ili cu sam otici, pitanje je samo trenutka...
To znači samo jedno. Ili si u dubokoj zabludi, ili se boriš protiv organizovane mašinerije, u najboljem slučaju protiv tvrdokornih ekstrema... Ako je ovo drugo-ti si u prednosti! :)
 
Natrag
Top