AdSense odbija sajt, ne znam razlog

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Pozdrav svima. AdSense odbija moj sajt već više puta. Mislim da sam uradio i više nego dovoljno što treba da bi sve bilo po njihovim kriterijumima.

Prvo su odbili zbog "google politics". Kada sam to sredio (izbacio sve što nije u skladu sa pravilima, preko webmaster tool-a indeksirao, prijavio sitemap..).
Onda sam ponovo prijavio i poblem je bio nedovoljno teksta, što je i bilo ok jer sam imao 5-6 stranica.

Nakon dodavanja još dosta teksta, ponovo sam poslao zahtev i razlog odbijanja, kao na početku, "google politics".

Ne znam šta mi je činiti dalje... sajt se nalazi na adresi shoxclips.com (ne mogu se setiti da li je zabranjeno postavljanje linkova, al nema drugog načina da mi bilo ko pomogne). Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa nisam video ista onde da je vezano za politiku, imaju srtikatna pravila, sto jest...jest, al mozda nesto drugo nije u redu, neki vodeni zig u slicici ili url koji vodi u zabranjenu teritoriju ili "Google's country-specific requirements", po pitanju tehnologije, jer danas ti je brajko sve patentirano i zavedeno i mora da posasljes sertifikat da si ovlascen da pruzas ove informacije. Evo baci pogled ovde, ako nesto moze da pomogne.
Kod:
[URL="https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6014595"]Political content[/URL]
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Zato i meni nije jasno, pregledao sam ovo sa linka i ništa od toga kolko vidim ne kršim... Ne mogu direktno da kontaktiram adsense jer moram da imam primanja 25$ nedeljno... Na njihovom forumu su mi pisali da je tematika mobilnih telefona kao prebukirana, ali i dalje stojim čvrsto iza toga da to nema veze sa odbijanjem. Sve slike i linkovi su moji tako da ne sumnjam da imam neki žig ili zabranjen link
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ne znam sta da ti kazem, mozda kad videli kojim jezikom pises, stavili tacku, skoro sam negde procitao da na tim nekim stranim forumima, ako te provale da si iz neke banana zemlje, odma te destikliraju pod bilo kakvim izgovorom, nego vidi onu opciju sto pise Donacije, dal je tu sve u redu(probaj bez toga). Medjutim ko sto sam ranije reko, ako upotrebljavas nazive ovih tehnologija, mora da im posaljes link sa sertifikatom da si dobio ovlascenje za to(potparol sistem), sad dal je to bas tolko restriktivno, ko bi znao. Ako moze bekapuj sve pa na tim stranicama uploaduj nesto bez veze, neki tekstovi, ako ni tad nece, kani ih se, Bezi dalje od njih.
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Upravo ovo sa telefonima i radim da bi mi prihvatili sajt, posle ću neki svoj sadržaj da ubacim, sajt ni nije namenjen tome :) Ali sa sadržajem kakvim ću imati, slike linkovi, youtube klipovi.. nikad mi ne bi prihvatili... Probaću da sklonim donacije, dobro zapažanje.. tu se nalaze slike 2 velike kompanije... U međuvremenu, ima li još neko neku ideju?
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
Ne bih tražio nikakve alternative, uklonio sam stranicu "donacije" i sada ćemo videti šta će biti... Inače ima li neko još šta da dopuni i neki predlog kakvim sadržajem da ispunim sajt kako bih mogao uspešno da prijavim za adsense oglase?
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sad zavisi kakvim poslom zelis da se bavis, da budes profesionalac, striktno vezan za jednu oblast i tematiku ili svastar, da ima svega i svacega na tvom sajtu. Kod prve stavke neces imati mnogo posetilaca, jer ce tu da dolazi samo birana publika i mora da znas sve u prste, dok ce u opciji dva, sajt da ti ispune i Murta i Kurta, mislim bice guzve. Ljude na sajt privlaci i odredjeni splet reci koje si napisao, boja slova, a narocito zanimljive i sarene slicice, sa po kojom pametnom recenicom ispod njih. Bavljenje ovim poslom zahteva u najmanju ruku poznavanje engleskog, znaci ne da znas da govoris, nego da pises na Engleskom i da razumes sta si napisao bez gramatickih gresaka. Ako si dobar u tom podrucju upisi u google [hl]adSense Tricks[/hl], pa pregledaj savete drugih, ako imas srece da skines i neku knjigicu u pdf formatu, sto sam vido negde, onda si na konju.
P.S...takodje gledaj da ti se stranice brzo otvaraju, da ne bude negih masivnih skripti koje gmile kao gusenice.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2011
Poruka
23
Probajte AdNow oglase, placaju samo 20% manje od adsense! Odlicni su, registrujte se preko mog referal linka da bi dobili svog menadžera i bolju cenu na 1000 prikaza!
 
Natrag
Top