Adon sa strimovima muzickih albuma - XBMC

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Da li se iko pozabavio muzikom. Vec par dana kad god uhvatim vremena pokusavam sloziti listu iz racunara i pojavljuje mi se par problema.
1.Kad idem na music- files ne pokazuje mi slike albuma a kad idem na music-albums imam ih (naravno one koje sam uvezao)
2. Ne prepoznaje mi dosta poznatih albuma kad idem na album information bez obzira na scraper
3. E sad ono sto me najvise izludjuje, promjenim u folderu naziv albuma ili naziv pjesme a u xbmc-u se nista ne desi a ako ga izbrisem iz foldera nemam ga u xbmc-u- palio,gasio, apdejtovo - stalno isto
4. Da li postoji mogucnost da neke pjesme ili albume direktno obrisem ili da ih ne prikazuje jer mi povlaci neke pjesme direktno iz kompilacija sto nije slucaj u folderu tako da imam slucajeva da odvoji jednu pjesmu kao album.
Jesu li to neke sistemske greske ili ja grijesim.

Ako je ko bio dovoljno strpljiv da procita do kraja ovo moje malo konfuzno objasnjenje problema, pomazite
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.071
Zna li neki dobar addon u kome se moze strimovati muzika ali kompletni albumi? I neki sa koncertima, ima cini mi se dodatak concert archive ali je pun bug-ova, mislim za sada za ove stvari koristim youtube addon, ali ne bi bilo lose da ima jos neki sa recimo listama sa VH1 i slicno
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2009
Poruka
626
Pisali smo o tome kada demonstrirali muzicke addone.....ima ih dosta kako u muzickom tako u video delu....Naprimer...80music video,LiveShow,The great 80,WDR Rpckplast,Music Video,Vevo...

mozes kombinovati sa Youtube addonom......

Kada covek pomisli da je sve vec receno, Boki iznenadi novim odlicnim Addonima.HVALA i pratimo te.
 
Natrag
Top