abnormal program termination

Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
23
Htio sam kopirati DVD preko Nera, proces je stao na 1% i tako ostajao dugo vremena. Nisam znao kako dalje, pa sam ugasio računalo wacko2

Nakon toga pojavljuje mi se na My Documents ovo:

zwgx1d.jpg



desni klik na ikonu otvara ovo:

2vvnimc.jpg



Klik na OK ili Close vraća računalo na desktop, u početku bez bilo koje ikone da bi se kasnije postepeno pojavile. Čak mi je bio poremećen Taskbar. Ne mogu se nikako riješiti toga.

Pokušao sam ponovno ući u Nero i dovršiti prženje, stavio DVD, pokrenuo je prženje ali je opet stao, ovog puta na 40% i ista stvar...

Što mi je za činiti, zna li itko?
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
za ubuduce da znas,kada ti neki program zabaguje nemoj da iskljucujes comp,desni klik na sat-Start Task Manager-tu ces videti sve procese koji trenutno rade-obelezi program koji ti je zabagovao-end proces.E sada tvoj problem,Nero prilikom kopiranja diska pravi privremenu datoteku koju kada zavrsi rezanje brise(ova funkcija treba da bude cekirana u Neru)kako si ti prekinuo proces ta datoteka ti je ostala u compu.Probaj sa alatom Nero General Clean Tools da probas da obrises tu privremenu datoteku.Ne znam dali si pre toga kopirao diskove sa tim Nerom.Imas u opcijama programa da cekiras ako naidje na gresku koliko puta ce da sevraca i da proba da ispravi gresku.Ti cekiraj funkciju da ignorise gresku pa vidi da li ce odraditi rezanje do kraja
 
Natrag
Top