56 zvezdica, zbog lošeg francuskog i još lošijeg engleskog...

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
56 zvezdica, zbog lošeg francuskog i još lošijeg engleskog...





Kimberley Vlaminck (18) iz Belgije tvrdi da je zaspala na stolu u salonu za tetoviranje. Nije bila sigurna da li još sanja ugledavši 56 zvezdica na svome licu. Kaže da Rouslan Toumaniantz iz studija tako loše govori engleski i francuski i da je potpuno pogrešno shvatio njene želje. Sada tuži studio Tattoo Boy za 5.000 eura.
- Rekla sam mu na francuskom, pa na engleskom jer me je zbunjeno gledao, da želim samo tri male zvezdice kraj levog oka. Užas! Pretvorio me u nakazu. Ne smem izaći iz kuće jer stalno bulje u mene - kaže uplakana devojka. Rouslan pa tvrdi da je dobila šta je tražila, a da se predomislila jer joj se tata naljutio zbog tetovaže, a dečko je ostavio.
- Bila je budna svo vreme i nekoliko je puta pogledala u ogledalo kako napreduje tetovaža dok sam je još radio. Sad tvrde da sam je drogirao i hipnotisao. Koja glupost. Tražila je 56 zvezdica i dobila ih je - kaže Rumunj. *Policija ga je ispitala i zaključila kako oni nemaju ništa s time.
- Trauma je sigurno velika za devojku. Oseća se kao cirkuska nakaza, a to nije čudno jer tako i izgleda - kaže psiholog Jules Clocher. Kimberly želi kompenzaciju kako bi laserom uklonila tetovažu, no to bi je moglo stajati do 10.000 eura kao i trajnih ožiljaka.


Izvor: Dnevni avaz
 
Natrag
Top