Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
22
Večiti kalendar drvnih Maja se zaustavlja na 21.decembru 2012....
Snimljen je i film,vode se polemike,kakav nas to "kraj" svet čeka....
Šta mislite o tome?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Večiti kalendar drvnih Maja se zaustavlja na 21.decembru 2012....
Snimljen je i film,vode se polemike,kakav nas to "kraj" svet čeka....
Šta mislite o tome?

Toga dana se naš sunčevi sistem poravnava sa središnjom tačkom Galaksije. To je fenomen koji se periodično ponavlja, mislim svakih 56 godina, ali nisam posve siguran. Dakle, do sada je bilo hiljada i hiljade takvih poravnanja, kao i hiljade i hiljade predskazanja smaka svijeta, A svijet, traje li traje. Tako će biti i 21.12.2012. - Negdje hladnije, negdje toplije, ... a Zemlja će se i dalje vrtiti oko Sunca, kao što se vrti milijardama godina.
 
Član
Učlanjen(a)
07.01.2010
Poruka
22
Gledala sam sinoć film 2012.Lično ne vilim takve filmove raznih katastrofa,al eto da vidm bar deo efekata.Za mene film je bezveze,kao i scenario.Pogotovo deo kad se ukravaju u takozvanu arku,a hidraulika na vratim se pokvari....mislim.....
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Gledala sam sinoć film 2012.Lično ne vilim takve filmove raznih katastrofa,al eto da vidm bar deo efekata.Za mene film je bezveze,kao i scenario.Pogotovo deo kad se ukravaju u takozvanu arku,a hidraulika na vratim se pokvari....mislim.....
Gledao sam to. Lakrdija! Nije im cilj bio da snime zanimljiv filim, nego da zarade. Dovoljno je bilo staviti naslov kakav su stavili, pa da ludi narod nagrne u kina, - da gleda svoj nestanak!?
 
Član
Učlanjen(a)
23.12.2009
Poruka
33
Nikada Maje nisu predvidele kraj sveta.Ta ploča za koju se svi "senzacionalisti" hvataju,prosto nije završena,a to je bila šesta ploča.Sedma kamena ploča nije ni početa,a uzgred je polomljena.Može se dogoditi kosmički poremećaj,a pitanje je koliko i kako to može da utiče na našu psihu.
 
Natrag
Top