2 problema

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
1. Imam problem prilikom rezanja diskova, kad krene da reze posle 10-15sec izbaci "Power calibration error" i momentalno se prekine rezanje.

2.Kad povezem komp i mobilni (SE W395) mobilni i memorijska kartica se pojave u my computer, ali kad ocu da otvorim nesto od ta dva izbaci mi "Ubacite disk u jedinicu (F;G)"

Ako neko zna kako da resim ove probleme nek pomogne :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
koj je operativni sistem u pitanju?

1.koj je dvd rezac u pitanju

2 na koj nacin povezujes mobilni ,kabal ,bt, ...
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Prvi problem: koliko znam da ti je optika pri kraju, pravac servis. Za drugi nisam siguran; da sam na tvom mjestu najprije bi dobro iskenirao komp.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Sto se tice rezanja probaj sa drugom markom diskova,ja sam imao isti problem sa starim samsungovim rezacem tu gresku je prijavljivao prilikom rezanja verbatim diskova pa sam presao na maxelove diskove i narezao ih je mali milion i jos uvek radi...
A za mobilni probaj desni klik pa explore (hoce win da se zaglupi ponekad),ali za svaki slucaj skeniraj komp na viruse i ostale akrepe.
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Idemo redom.
Koristim Windows XP SP2, komp je star nesto manje od 4god.
Telefon povezujem tako sto prvo bocnem prikljucak u mob. pa zatim usb u kuciste; i nece da ga otvori preko explore.
Probacu sa drugim diskovima
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
Nadogradi Windows XP SP2 na Windows XP SP3 zatim novi drajveri (neki drajveri ne podrzavaju vise Windows XP SP2 ) zatim proveri da li sve radi.
Kad povezes telefon sa kom. u telefonu imas opciju da se poveze kao hdd i onda mozes da vidis sve sto ti je na kartici.
Sto se tice rezanja prvo nadogradnja Windows XP, pa drajvera i ako ne reze probaj verbatijum, i ako ni onda ne reze kupi nov dvd rezac jeftinije nego servisiranje i plus dobijas garanciju.
 
Natrag
Top