144.000 otkupljenih sa zemlje

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Isaija 24 je Tipologija ili predslika, i govori o kraju sveta.
Isaija govori o 70 godina pustom Jerusalimu bez ljudi,ali sa buljinama i drugim pustinjskim zivotinjama,isto kao i ostali proroci,ali ti ne priznajes da je Jerusalim bio 70 godina pust,ti ne priznajes da je Jerusalim bio pust od 607PNE pa do 537PNE,
a sta jos reci o tvom tvrdovrato adventistickom ucenju?
Ti koji nemas pojma da je 7 vremena ne samo 7 godina Navuhodonosorovog ludila vec i predslika kolko ce neznabosci da gaze Bozji narod ,od Sedekije,do Kralja Isusa-Davidovog sina.
Ti tamo gde treba da to primetis slep si kod ociju,a spominjes neku tipologiju koja nema blage veze sa zivotom.
Pokazi mi bibl.stihovima gde pise da ce zemlja biti spaljena i prazna 1000 godina,i da ce ostati bez zivotinja pa cak i biljaka.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Citaj kontekst posletka, odlazak svih na nebo, svezivanje sotone, svi verni pred prestolom Bozjim, drugo vaskrsenje i povrataj spasenih u novom Jerusalimu posle hiljadu godina, poslednji sukob.

Sve tu pise.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Ama covece .Zemlja nece biti pusta 1000 godina.Bice prezivelih koji ce je pretvarati u raj,a prvo ce zatrpavati mrtve i spaljivati oruzje. Vaskrsavace mrtvi za zivot na zemlji. Da li si primetio da na kraju tih 1000 godina bivaju unisteni svaka bolest i smrt???
Posto mnogi kukaju na Evu sto je onako savrsena prevarena ,dace se prilika Satani i demonima da pokazu da mogu i nadalje da "varaju"savrsene ljude,ali to ce biti za kratko.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Jel tebi svrake popile mozak?
Procita ovo iz Biblije
Jezekilj 39:7 I sveto ime svoje obznaniću usred naroda svog Izrailja, i neću više dati da se skvrni sveto ime moje, nego će poznati narodi da sam ja Gospod, Svetac u Izrailju.
9 Tada će izaći stanovnici gradova Izrailjevih, i naložiće na oganj i spaliće oružje i štitove i štitiće, lukove i strele, sulice i koplja, i ložiće ih na oganj sedam godina
10 I neće nositi drva iz polja, niti će seći u šumi, nego će oružje ložiti na oganj, i opleniće one koji ih pleniše, i pootimaće od onih koji od njih otimaše, govori Gospod Gospod.
12 I ukopavaće ih dom Izrailjev sedam meseci, da bi očistili zemlju.
Dal znas za ovo prorocanstvo?,jel se ispunilo ili ce tek da se ispuni???
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
To nema veze sa milenijumom.
A jel po tebi milenijum traje 7 meseci ,ili 7 godina,ili pak mnogo vise?
To ti je dokaz da ce ljudi biti na Zemlji nakon Velike nevolje,a nebo je rezervisano samo za 144.000 otkupljenih sa Zemlje.
Jel po tebi ce kao zemlja da nakon Armagedona bude ptazna 1000 godina?
Odluci se i ne protivi se Bibliji i onom sto pise u njoj.
 
Natrag
Top