12 razloga zašto su njegovi izlasci dobri i za Vas

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
12 razloga zašto su njegovi izlasci dobri i za Vas



Kada momci izlaze, devojke se zabavljaju…




9. Vežbajte striptiz

Da li ste ikada poželeli da
izvedete striptiz za njega? Prazan stan je odličan preduslov da to pokušate i naučite. Ukoliko još uvek budete raspoloženi – možete mu svoju tačku izvesti već kad se vrati.




Preuzeto sa dormeo.rs

ovo nije loše.....:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Umalo da zaboravim,Rekontra davno smo se slozili da su zene toliko perfidne da vam daju lazan osecaj nadmoci,tako da...dzaba vam vodenice.
Al,dobro ste prosli,u prirodi ima mnogo surovijih zenskih bica,mi vas bar ne pojedemo posle upotrebe.
Ne,ne, priseti se teme, doduše, bilo je nekih muškaraca koji su se složili, ali ja sam tvrdoglavo branio svoj stav, i ostajem pri njemu! :)
A da, kad pomenu prirodu, ima mnogo primera gde jedan mužjak "servisira" veći broj ženki, još smo mi zlatni! :blum3:
Naci cemo mi kako da se zabavimo kad vi niste kuci, ne brinite...;) ...
Verujem, ovaj tekst vam samo malo pomaže, za one devojke/žene koje nemaju ideja i inspiracije, nešto kao "savetnik"... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Eto koliko ste komplikovane, vama je jednostavnije reći "idem kod ljubavnice", jer ćete onda znati da ide na pivo i bilijar, nema razmišljanja... :lol:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Eto koliko ste komplikovane, vama je jednostavnije reći "idem kod ljubavnice", jer ćete onda znati da ide na pivo i bilijar, nema razmišljanja... :lol:

Nešto slično je radio i V.I. Lenjin ali nije nista govorio....
Žena je mlslila da je kod ljubavnice.....ljubavnica je mislila da je kod žene, on se skembao....pa uči..i...uči...
 
Natrag
Top