10 savjeta kako steći naklonost šefa

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
bf3a245482552c2dc2985153bcab2eac_content_large.jpg

Kolumna (02.06.2010.)
Pitaj Borisa: 10 savjeta kako steći naklonost šefa














Pitanje čitatelja

Radim godinu dana u velikom poduzeću, u timu od osam ljudi. Moj nadređeni i ja nikako da uspostavimo kvalitetan odnos. Često dolazi do trzavica i ponekad mislim da se uopće ne razumijemo. Važno mi je da se slažemo jer želim napredovati u karijeri. Molim vas da mi date par savjeta kako da steknem njegovu naklonost.
Unaprijed hvala na odgovoru
Ivan, Zagreb
Odgovor prof. Borisa Blažinića

Deset savjeta za upravljanje odnosima
Odnos koji izgrađujete s vašim nadređenim ključan je za vaš uspjeh i napredak u karijeri.
Vaš nadređeni ima informacije koje vi trebate za uspjeh, a isto tako on ne može raditi svoj posao i ostvariti svoje ciljeve bez vaše pomoći.
Dakle, vaš nadređeni s vama dijeli ključ međuovisnosti. Nećete napredovati bez informacija, perspektive, iskustva i podrške nadređenog. Unatoč tome, nadređeni dolaze sa svim mogućim razinama vještina i učinkovitosti. Neki nadređeni su jednostavno loši šefovi, dok drugi nisu svjesni onoga što vam je potrebno. Upravljanje odnosima je izazov i u konačnici, izazov koji je vrijedan vašega truda i vremena.
Ovi koraci će vam pomoći da na pozitivan način razvijete podržavajući odnos sa svojim nadređenim, da razvijete odnos koji je potreban vama, vašem nadređenom i organizaciji u kojoj radite.
d01c294b48f4f4b39f8b714796a288a8_content_medium_noaspect.jpg
1.
Prvi korak u upravljanju odnosima je spremnost da se razvije pozitivan odnos. Odnosi se temelje na povjerenju. Učinite ono što kažete da ćete učiniti. Držite se rokova. Nikad ne suočavajte vašeg nadređenog s iznenađenjima koje ste mogli predvidjeti i spriječiti. Držite ga informiranog o svojim projektima i budite u kontaktu s ostalim kolegama u organizaciji.

Kada napravite pogrešku recite to nadređenom. Prikrivanje ne doprinosi djelotvornom odnosu. Laži ili trud da se nekoga obmani uvijek rezultiraju daljnjim stresom za vas zbog brige o tome da ne budete "otkriveni". Komunicirajte na dnevnoj ili tjednoj razini s ciljem izgradnje odnosa.

Upoznajte svog nadređenog kao osobu jer on dijeli ljudsko iskustvo, baš kao i vi, sa svim svojim radostima i žalostima.
2. Stavite potrebe nadređenog u središte vašeg poslovnog interesa. Odredite područja interesa vašeg nadređenog, slabosti ili najveće izazove i pitajte se što možete učiniti da pomognete. Koje su njegove najveće brige, kako možete doprinijeti ublažavanju tih briga? Uvijek se trudite da razumijete ciljeve i prioritete nadređenog. Stavite na to naglasak u svom radu i tražite gdje su dodirne točke s vašim prioritetima. Uzmite u obzir opći uspjeh vašeg tima i tvrtke, a ne samo uski svijet vašeg radnog mjesta.
3. Potražite i usredotočite se na najbolje osobine nadređenog. Svaki nadređeni ima dobrih i loših strana. Kada njegujete negativni stav u vezi nadređenog, tendencija je da se tada usredotočite na njegove najgore crte i propuste, a to nije pozitivno za vašu poslovnu sreću i uspjeh u organizaciji. Umjesto toga, pohvalite vašeg nadređenog zbog nečega što radi ili je napravio dobro. Kada iskažete pozitivno priznanje to je doprinos i vašem uspjehu. Učinite da se nadređeni osjeća cijenjenim. Nije li to i ono što sami želite od njega?
4. Vaš nadređeni se vjerojatno neće mijenjati i umjesto da pokušavate promijeniti njega, fokusirajte se i pokušajte otkriti njegov stil rada. Prepoznajte što cijeni kod djelatnika. Voli li primjerice učestalo komunicirati, samostalnost djelatnika, zahtjeve u pisanom obliku prije sastanka ili neformalan razgovor kada se sretnete na hodniku. Njegove preferencije su važne i bolje je da ih razumijete.
5. Naučite kako otkriti raspoloženja i reakcije koje su također korisne zbog učinkovitijeg komuniciranja. Postoji vrijeme kada nije poželjno predložiti nove ideje, ako je on primjerice zaokupljen izradom nekog važnog izvješća. Osim toga, ako vaš nadređeni redovito reagira na isti način kod prijedloga sličnih ideja, istražite ono što mu se u osnovi kod njih sviđa ili ne sviđa.
3ed8755b5e1dac227a951e2a74f14625_content_medium.jpg
6.
Učite od svog nadređenog. Iako vam se to ponekad neće činiti razumnim, ili za to nećete biti raspoloženi, znajte da vaš nadređeni ima mnogo toga što je vrijedno za naučiti. Cijenite njegov položaj u organizaciji. Dakle, postavljajte pitanja kako biste što više naučili i slušajte više nego što govorite.
7. Pitajte vašeg nadređenog za povratnu informaciju. Neka nadređeni igra ulogu trenera i mentora. Sjetite se da on ne može čitati misli. Zato mu omogućite da vam ponudi priznanje za odlično obavljen zadatak. Stalno provjeravajte zna li on što ste u međuvremenu postigli.
8. Cijenite vrijeme vašeg nadređenog. Pokušajte uvrstiti u raspored, barem jednom u tjednu, sastanak za koji pripremite popis onoga što ste napravili, što vam je potrebno i što vas još zanima. Tako i njemu omogućavate da on svoj posao obavi bez prekidanja i ometanja.
9. Uskladite vaše zahtjeve i smjer projekta s ciljevima vašeg nadređenog i ciljevima same organizacije. Prilikom prijedloga koje upućujete nadređenom, pokušajte vidjeti veliku sliku. Postoji mnogo razloga zašto vaš prijedlog nije moguće usvojiti: resursi, vrijeme, ciljevi, vizija…
10. U vašem odnosu s nadređenim povremeno se nećete slagati, a ponekad možete i emotivno reagirati. Ne zamjerite to i ne prijetite odlaskom. Neslaganje je u redu, nesklad nije. Prebolite to. Morate se pomiriti s činjenicom da vaš nadređeni ima više ovlasti i moći od vas. Malo je vjerojatno da ćete baš uvijek dobiti sve ono što želite.


Multimedia devet d.o.o.
Pitaj Borisa!
Bužanova 9
10000 Zagreb


 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kod mene, prvi i osnovni savet-budite čovek, a ne gnjida. Kaži svoje mišljenje, stani iza njega, ne gledaj i ne ogovaraj druge, budi pošten i iskren. Uvlakači i tunjavci mogu da prolaze neko vreme, ali ljudskost je uvek na ceni... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Kod mene, prvi i osnovni savet-budite čovek, a ne gnjida. Kaži svoje mišljenje, stani iza njega, ne gledaj i ne ogovaraj druge, budi pošten i iskren. Uvlakači i tunjavci mogu da prolaze neko vreme, ali ljudskost je uvek na ceni... ;)
Uvlakači i tunjavci mogu da prolaze neko vreme, ali ljudskost je uvek na ceni... :wink:
reci mi koliko takvih tebe okružuje.
Možda su kod tebe gušće posejani i bolje nikli.
Nemogu se pohvaliti da ih u mome okruženju ima nešta previše,ustvari udarila suša pa slabo nikoše.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Prikladniji naziv za ovu temu:"Kako da vam samo noge vire iz sefovog du*eta?
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Uvlakači i tunjavci mogu da prolaze neko vreme, ali ljudskost je uvek na ceni... :wink:
reci mi koliko takvih tebe okružuje.
Možda su kod tebe gušće posejani i bolje nikli.
Nemogu se pohvaliti da ih u mome okruženju ima nešta previše,ustvari udarila suša pa slabo nikoše.
Vidi, možda je razlog tome što sam zaposlen u državnoj firmi, gde su te borbe i smicalice mnogo manje izražene, ljudi su sigurniji (za posao), opušteniji, prisniji jedni sa drugima.... :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Vidi, možda je razlog tome što sam zaposlen u državnoj firmi, gde su te borbe i smicalice mnogo manje izražene, ljudi su sigurniji (za posao), opušteniji, prisniji jedni sa drugima.... :dntknw:
Verovatno si u pravu ali verujem da i u takvim firmama postoji foteljaška borba.
Puno puta i takva borba nije baš fer borba.
Nisam mislio samo na poslovne odnose nego uopšte.
Poslovne odmose vide samo oni kji tu rade ali one životne vide svi koji su tu u tom krugu.
 
Natrag
Top