10 razloga zašto je seks dobar lek

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990

10 RAZLOGA ZAŠTO JE SEKS DOBAR LEK

1605524967-10-razloga-zasto-je-seks-dobar-lek-05.jpg


Što više seksa imate sa svojim partnerom, više seksa će vam se nuditi. Seksualno aktivno telo luči velike količine feromona. Taj suptilni seksualni parfem izluđuje suprotni pol...

Nije da vam treba još jedan razlog da vodite ljubav, ali vođenje ljubavi može oblikovati vaše mišiće, sagoreti kalorije i isceliti vaše telo.

1. Vođenje ljubavi leči blagu depresiju oslobađajući endorfin u krvotok tako stvarajući osećaj euforije i dobro raspoloženje.

2. Seks je prirodni antihistaminik. Pomaže suzbijanju astme i alergijskog rinitisa. Niko neće imati zapušen nos tokom vođenja ljubavi.

3. Vođenje ljubavi može sagoreti kalorije koje ste nagomilali za vreme romantične večere.

4. Seks oblikuje skoro svaki mišić u vašem telu i puno je zabavnije nego plivanje 20 krugova u bazenu.

5. Kad žene vode ljubav u njihovom telu oslobađa se velika količina estrogena koji održava kosu sjajnom i kožu mekom.

6. Što više seksa imate sa svojim partnerom, više seksa će vam se nuditi. Seksualno aktivno telo luči velike količine feromona. Taj suptilni seksualni parfem izluđuje suprotni spol.

7. Seks je oko deset puta efikasnije sredstvo za smirenje od Valiuma.

8. Ljubljenje podstiče pljuvačku da ispira hranu sa zuba i snižava nivo kiselosti u ustima koja uzrokuje stvaranje zubnog kamenca i propadanja zuba.

9. Seks ublažava glavobolju oslobađajući napetost koja sužava krvne žile u mozgu.

10. Nežno i opušteno vođenje ljubavi smanjuje mogućnost dermatitisa, osipa i crvenila. Znoj čisti pore i čini kožu sjajnom.

(Zdravljeprevencija.rs)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ljubičice moja :) ... ovaj hteo sam da kažem Zvončice moja :give_r::give_r::give_r::give_r: pa ti pucaš od zdravlja pošto primenjuješ ovaj lek. Jedino nije napisan nusproizvod, kontraindikacije koje ovaj "lek" na duže staze može da izazove. Bogami kod nekih i na kratke. Naravno ne kod svih koji ga koriste umereno i sa pažnjom i ljubavlju zar ne? :cool:;):cool: A to je gadjenje i odvratnost na primer. :(:(:(.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Pa ni u čemu ne treba preterivati, pošto sve, pa čak i seks ili možda čokoladni kolači, mogu da izazovu gađenje ako preteruješ.
Zato si ti sasvim umeren, pa takvih problema nikada nećeš imati ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
"Tamna Strana Sile je put ka mnogim sposobnostima za koje neki smatraju da su ne-prirodne." Obožavam ove reči i koristim ih uvek gde mogu ipak sam ja Sith. ;):);):give_r::give_r::give_r:
 
Natrag
Top