Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb stranice. Trebali biste nadograditi ili koristiti alternativni pregledač.
Honor 400 Android 15 MagicOS verzija 9.0
Pokušao sam da instaliram Israel iz posta #843 od @pera.simic ali mi izbaci poruku da program nije kompatibilan sa telefonom. Probao sam i da isključim ply zaštitu i opet ništa.
Da li ima neka vezija iGO NextGen koja može da se instalira na android 15?
Kako da podesim da mi zapamti raspored u folderu? U pitanju je Win7.
Podesim da izgled bude na "Male ikone", i svaki sledeći put kad posle uključivanja računara izgled bude promenjen u "Detalji".
Koristim uTorent i nemam nikakvih problema sa preuzimanjem. Odštikliram sve ono što mi ne treba, skinem mape i ostalo što mi je potrebno i to je to. Ne vidim svrhu da skinem 5-6GB, a potrebno mi je na primer 50MB.
Kad se pojave novi paketi kamera, da li je potrebno da brišem stare koje već imam u navigaciji, da ne prave problem?
Ovo su stare:
A preuzeo sam ove iz posta 2374.
Imam instaliranu skockanu verziju iGO Israel 9.18.27.687519. Telefon sam dao na servis gde će sve da obrišu i instaliraju nov sistem, pa me interesuje jel' mogu da vratim ponovo u telefon kompletan iGO folder koji sam prekopirao na komp ili moram da instaliram navigaciju iz početka?
Za sad funkcioniše ovako. I ovde sam našao sličan odgovor:
https://playfmrussia.ru/hr/akkaunt/pochemu-ne-rabotaet-bez-provodnikovaya-myshka-pochemu-ne.html
pa može nekome sa sličnim problemom da pomogne.
Videću šta se dešava jer je miš radio potpuno normalno, i onda se odjednom pojavljuju...
Ne verujem da je u pitanju sitna greška u OS jer se radi o dva različita kompjutera i dva različita OS i dva različita miša. Na ovom sad kompu sam instalirao OS u januaru, a ovaj problem se javlja od pre desetak dana.