Poruka
142
Audi kup:Junajted i Bajern u finalu
29. jul 2009.

Fudbaleri Bajerna pobedili su Milan 4:1 u duelu 'Audi kupa', dok je Mančester junajted savladao argentinsku ekipu Boka Juniors sa 2:1.

Bajern je mnogo teže nego što pokazuje rezultat došao do pobede nad italijanskim timom. Domaćin je poveo u 12. minutu golom Tomasa Melera, a drugi gol Bajern je postigao tek u 80. minutu preko Bastijana Švajnštajgera.
Milan je u 81. minutu smanjio golom Andree Pirla i činilo se da će "roso-neri" uvesti meč u neizvesnu završnicu.

Ipak, u 89. minutu Ser Sene je povisio na 3:1, a minut kasnije konačan rezultat postavio je, drugim pogotkom na utakmici, Meler.

Bajern će u četvrtak u finalu Audi kupa igrati protiv Mančester junajteda, koji je golovima Andersona i Valensije savladao Boku Juniors.

[YOUTUBE]5noeiOhb5cU&eurl[/YOUTUBE]

Strelac pogotka za argentinski klub bio je Federiko Insua, a u timu Mančestera na ovoj utakmici nije bilo reprezentativaca Srbije Nemanje Vidića i Zorana Tošića.

[YOUTUBE]em63NUHWHj8&eurl[/YOUTUBE] Izvor: B92

Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
pa kad nista ne znaju :O Ode kaka i anceloti i ode ceo tim u aut :)

790
Starci batko,ali jel si gledao mozda neku utakmicu da vidis kako igra "deda" Maldini.:)