zvucnik za tablet

Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
posto mi je slabiji zvuk na tabletu pa da nebi stavljao slusalice kad gledam domaci film razmisljao sam da uzmem stare slusalice i presecem kabal i da na taj kabal prikljucim mali visokotonac za kola.pa da koristim taj zvucnik za filmove.svejedno kad gurnem bananu u tablet on ce da prepozna kao slusalice.sta mislite jel moze to.onda mi nebi trebale slusalice ni za skajp.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.536
posto mi je slabiji zvuk na tabletu pa da nebi stavljao slusalice kad gledam domaci film razmisljao sam da uzmem stare slusalice i presecem kabal i da na taj kabal prikljucim mali visokotonac za kola.pa da koristim taj zvucnik za filmove.svejedno kad gurnem bananu u tablet on ce da prepozna kao slusalice.sta mislite jel moze to.onda mi nebi trebale slusalice ni za skajp.
Па ти си на добром путу да будеш бисер форума.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.536
Надам се да ће модератор санкционисати овакав простаклук и примитивизам на одговарајући начин. Таквима као ти није место на форуму него у кавезу!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
30
ja sam na mp3 u ulaz u slusalice prikljucio kompjuterske zvucnike i svira ko ludo.slusali ja i ortak na moru muziku tako svaki dan.kontam da bih mogao i na tablet.zato pitam jel neko probao na tablet.
 
Natrag
Top