Zrele žene sve spremnije da izlaze sa mlađim muškarcima

Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Po meni to su veze za kratak vremenski period...
Starijoj dami ce imponovati sto je sa mladjim momkom,osecace se mladje i jos uvek privlacnom.
Mladji momak(pretpostavimo neiskusan)imace priliku sve da proba,jer je starija dama spremna na sve za razliku od mladih devojaka.

Ispada korisno za oboje...u datom trenutku
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
Malo sam se šalila ali večeras sam nešto ozbiljna (proći će me)...
U Univerzumu se dešavaju različite stvari pa se tako dešavaju i ljubavi između starijih dama i mlađe gospode... Nekad su takve veze zaista dobre veze gde godine ne igraju nikakvu ulogu (isto važi i za obrnutu varijantu) ali čini mi se da da su velikim delom postale stvar pomodarstva, prestiža i nekakvog dokazivanja... Volim da se šalim na taj račun ali u takvoj vezi sve bi me vuklo na učiteljski i roditeljski momenat... Jednog sina imam, ako poželim još jednog - rodiću ga...
Svidja mi se razmisljanje...
Ja iskreno nikada ne bi probao sa devojkom deset godina starijom od mene,a sve ispod mozda i moze da prodje...:)
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Svidja mi se razmisljanje...
Ja iskreno nikada ne bi probao sa devojkom deset godina starijom od mene,a sve ispod mozda i moze da prodje...:)

Ako nekad budes probao, shvatices da si bio u zabludi-velikoj.

Ako budes imao priliku, iskoristi je, narocito u klasi zena cetrdesetih godina. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Apsolutno sam protiv toga,jer nikako ne mogu da shvatim da neka cura moze da bude sa mladjim od sebe,nekim klincem,to mi nije normalno,normalno je da muskarac bude stariji,u danasnje vreme svaka klinka gleda starije bar po 2-3 godine,ja licno ne bih mogao sa starijom,non stop bi mi bilo u glavi da sam mladji od nje i to bi me mucilo...
 
Natrag
Top