Ženske zablude-Muškarci padaju na prirodni seksipil

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
ŽENSKE ZABLUDE

Muškarci padaju na prirodni seksipil


news_633.jpg

Šta je stvarno muškarcima seksi ne ženi? Da li je to skupa i seksi odeća? Možda vrhunska šminka? Mali estetske popravke na licu? U stvari, ništa od toga. Većina muškaraca smatra da su prirodne žene seksi.

Iako mediji svakodnevno bombarduju žene informacijama šta treba da rade i kako da se ponašaju da bi muškarcima bile privlačne, činjenica je da muškarci ne traže puno.

Njih privlači 'ono nešto' u ženi, a ne njena šminka ili odeća.

1. Osmeh

Nema ničeg lepšeg od nasmejane žene, tvrdi veliki broj muškaraca. Ako se iza lepih usana kriju i lepi zubi, to je dobitna kombinacija. Jedno istraživanje pokazalo je da su muškarcima privlačnije žene bez šminke koje se osmehuju nego ozbiljne žene sa šminkom.

2. Kosa

Odavno je poznato da muškarci preferiraju dugu kosu. Ipak, i kraća kosa može biti lepa. Važno da je negovana i čista. Prema nekim istraživanjima, muškarci su skloniji ženama koje znaju zabaciti kosu zavodnički i koje tokom razgovora lagano prolaze prstima kroz kosu. Smatraju da je to ženstveno i seksi. Za lepu zavodničku kosu dovoljno je održavanje redovne higijene i redovna poseta frizeru.

3. Odeća

Mnoge su žene u zabludi kada misle da muškarci vole kratke suknjice i duboke dekoltee. Istina, muškarci će se uvek okrenuti za ženom koja je tako odevena, ali pored sebe žele nešto zagonetniju ženu. Muškarca će privući žena koja nije previše otkrivena i ona koja tek daje da se nasluti kako izgleda njeno telo. Oni vole element iznenađenja.

4. Držanje

Držanje tela puno govori o ženi. Ako ste pogrbljene, često gledate u pod i imate spuštena ramena, delovaćete starije i umornije. S druge strane, ako hodate uspravno i visoko dignute glave delovaćete samopouzdanije, a poznato je da muškarci vole samopouzdane žene. Nije važno imate li visoke potpetice ili patike, važno je da hodate sigurno i uspravno. Takva žena deluje kao da zna šta želi i privlači pažnju muškaraca. Osim toga, žene koje se drže uspravno deluju mršavije i vitkije.

5. Govor

Žene koje se preglasno smeju i koje piskutavo govore nisu privlačne. To je potvrdilo i jedno nedavno istraživanje koje je otkrilo da su muškarcima privlačnije žene koje govore tiše i dublje. Smatraju da su takvi glasovi senzualniji i privlačniji.

6. Samopouzdanje

Svi govore o samopouzdanju, ali niko u stvari ne zna što je to tačno. Samopouzdanje nije umišljenost, arogancija i bahatost. Samopouzdanje je ono kada znate da ste posebni sa svim svojim manama i vrlinama. To je samoprihvatanje koje zrači kilometrima. To su žene za koje će muškarci reći da imaju ono nešto. Samopouzdanje se ne stiče preko noći, ali moguće ga je pronaći.

Izvor: tportal.hr
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Dobar tekst. Mada nešto neverujem da se primenjuje u praksi. Naime, sigurna sam da muških uglavnom "bulje" u odeću žensku i telo žene (grudi, noge, guza). Nadalje, hronološki (mo mom mišljenju) sledi lice, kosa;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Glava je važna devojko, glava, i ono što imaš u njoj, to ostaje za ceo život! Šta misliš koliko je interesantno sedeti pored tupave lepotice i pola dana voditi "intelektualne rasprave" o kozmetici? I tako svaki dan... wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ma već sam pisala da su neke stvari bitne samo ženama! Muškarci stvarno gledaju žene drugačije... Prirodan izgled ne znači masna kosa i nisam se kupala 5 dana! Prirodan izgled znači negovanost, zarazan osmeh i pristojna paleta interesovanja...
Upravu je Re zaista je teško sa nekim vrteti pet rečenica pa da je neznam kako lep i nafuran!
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Glava je važna devojko, glava, i ono što imaš u njoj, to ostaje za ceo život! Šta misliš koliko je interesantno sedeti pored tupave lepotice i pola dana voditi "intelektualne rasprave" o kozmetici? I tako svaki dan... wacko2

Ne znam, ti mi kaži. Verujem da imaš takvu kraj sebe "za izlog", nije bitno šta je u radnji. Zar ne?;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne znam, ti mi kaži. Verujem da imaš takvu kraj sebe "za izlog", nije bitno šta je u radnji. Zar ne?;)
Damo, čačkaš mi po intimu! A znaš kako ide pesma? "Ne čačkaj mečku, sa prstem u oko, jer ću da ti kad ne paziš, uzvratim žestoko..."! :blum3:
Što u izlog-to u radnji, nema ništa "ispod tezge"...:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Damo, čačkaš mi po intimu! A znaš kako ide pesma? "Ne čačkaj mečku, sa prstem u oko, jer ću da ti kad ne paziš, uzvratim žestoko..."! :blum3:
Što u izlog-to u radnji, nema ništa "ispod tezge"...:dance2:

Neću da čačkam, ne interesuje me, samo upitah. Pesmu nisam čula iz kog bunara si je "izvukao" :blum3:

Bogme, kada je inflacija u pitanju "tezgari" se na velikosmile3 "ispod tezge" radi se punom parom
 
Natrag
Top