Zašto je uzbudljiv seks u avionu

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Zašto je uzbudljiv seks u avionu

Mnogi ljudi jedva čekaju da se pridruže "klubu milje", ali šta za neke čini seks u avionu neodoljivim?

v156890p0.jpg


Inhibicije koje stičemo tokom vaspitanja i života u modernom društvu nestaju kada se suočimo sa velikim rizikom, kao što je skriveni strah od smrti pri letu avionom, smatra švajcarski pisac Alen de Boton.

On je sproveo istraživanje u okviru kog je posmatrao ponašanje ljudi oba pola tokom boravka na aerodromu Hitrou u Londonu.

De Boton je utvrdio da pritajeni strah od smrti pri riziku kao što je let avionom čini da ljudi zaborave na svoje inhibicije i stid. Takođe, ovaj strah u nama budi primalne strasti i nagone, među kojima i one za održanjem i produženjem vrste.

"Čak i ljudi koji se nimalo ne plaše letenja avionom imaju podsvesnu trunku straha od smrti pri svakom ukrcavanju. Taj strah odmah nas stavlja u hiperseksualno raspoloženje", objasnio je on.

Za članove "kluba milje" ("Mile high club" - sleng termin za ljude koji su imali seksualne odnose tokom avionskog leta), uzbuđenje je i u niskom pritisku u letelici, koji orgazme navodno čini jačim. Vibracije aviona pospešuju uzbuđenje, a za neke je primamljiva i opasnost da će ih neko zateći na delu.

Među poznatim članovima "Kluba milje" su mogul Ričard Brenson i glumac Ralf Fajns, koji je 2007. uhvaćen tokom seksualnog odnosa sa stjuardesom na letu Darvin-Mumbaj. Stjuardesa Lisa Robertson zbog toga je otpuštena iz australijske nacionalne aviokompanije "Kvontas".

MONDO
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nije to za nas, to je za ove belosvetske šminkere... Što ne probaju seks na njivi, u kamp prikolici, u parku? Nego glume ludilo, "klub milje"... Ček' da se sete ovi "svemirski turisti", što se bahate i lete na malo veće visine, da probaju seks u šatlu,ima ovi da padnu u bedak... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Nije to za nas, to je za ove belosvetske šminkere... Što ne probaju seks na njivi, u kamp prikolici, u parku? Nego glume ludilo, "klub milje"... Ček' da se sete ovi "svemirski turisti", što se bahate i lete na malo veće visine, da probaju seks u šatlu,ima ovi da padnu u bedak... :lol:

Znaš, moj izuzetno dinamičan, brz i nadasve zahtevan način života i poslovanja često zahteva da u kratko vreme moram preći baš duge relacije... Tako da sam, baš neki dan na putu za Johanesburg (sigurno si čuo za krah managmenta onog rudnika dijamanata!), imao vrlo iscrpnu diskusiju sa predstavnicom partnerskog konzorcijuma...
Vrlo stresna , kao i iscrpljujuća situacija, uzela je svoj danak, negde iznad Sudana, kada smo se, jelte u radnom prostoru Lirdžeta, skroz opustili i ponovo potvrdili svoje visokorangirano članstvo of serbian branch of Mile high club...
MA DAAAAJ! Na netu nalazim istraživanja koji je auto najpogodniji za sexualne vratolomije, na prednjem, zadnjem, sedištu, haubi, gepeku (???). Onog, srbonacionalnog Yuga nigde ni na kojoj listi, bar ne ispod časnog stototg mesta...
Čoveče, da se ti dekadentni paćenici išta pitaju, 80% Srbije, danas ne bi osetilo sreće i tuge roditeljstva, ili bi nevinost izgubilo, ZNATNO kasnije od 18-te i vozačke dozvole...
Batice, šuma, park, njiva kukuruza, (alternativno, wc kluba Akademija, pa da i spoznaš šta je latentni strah od smrt/d/i, ili da te neko ne zafasuje vratima) pa da vidiš šta je 'razređeni vazduk' i 'podpretisak'! a Što se tiče šatl turista, prosto ne znam, kakve sve probleme može da im napravi banalna stvarčica koja se zove kondom, u okruženju od 0G.Da li da konkretizujem konkretna pitanja u vezi npr sa minulim radom kada nema gravitacije da ga drži u gumici??
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Uh, što volim kad ste ovako maštoviti... ova tema pokrenula nas je da razmišljamo na kakvim smo sve potpuno suludim mestima radili "ono" i fenomenalno se provodili... ne smem javno da pričam, ja sam ozbiljna žena. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
Uh, što volim kad ste ovako maštoviti... ova tema pokrenula nas je da razmišljamo na kakvim smo sve potpuno suludim mestima radili "ono" i fenomenalno se provodili... ne smem javno da pričam, ja sam ozbiljna žena. :lol:
Šta, sad si baš onako, ozbiljno ozbiljna i 'ono' radiš strogo u pauzi redovnih sednica SANU?
Ah, mladost- (l)udost, priznaj da ne pomisliš svašta kada te npr, dragi negde izvede, pa posle neke čaše vina te 'onako' pogleda, pa mu ti 'vratiš istom merom', pa kroz glavu počnu prolaziti neke primisli o ogromnim zavesama u sali (roletne spuštene, of course), ili, npr leti, šetnja parkom, a, kako dobri Bog u Srbiji i BG-u zapoveda, ulična rasveta u štrajku... Razozbilji se bre!
Kad sam ja odsustvovao sa koncerta GBH-a BRE!!! I to više od dobranih posata (u to uračunavam i traženje adekvatnog budžaka, da se ne lažemo)! Jes da je to bilo, negde skoro, 1996-te, al dobro... Isto bih uradio, kada bi GBH opet svirao, naravno...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Šta, sad si baš onako, ozbiljno ozbiljna i 'ono' radiš strogo u pauzi redovnih sednica SANU?
Ah, mladost- (l)udost, priznaj da ne pomisliš svašta kada te npr, dragi negde izvede, pa posle neke čaše vina te 'onako' pogleda, pa mu ti 'vratiš istom merom', pa kroz glavu počnu prolaziti neke primisli o ogromnim zavesama u sali (roletne spuštene, of course), ili, npr leti, šetnja parkom, a, kako dobri Bog u Srbiji i BG-u zapoveda, ulična rasveta u štrajku... Razozbilji se bre!
Kad sam ja odsustvovao sa koncerta GBH-a BRE!!! I to više od dobranih posata (u to uračunavam i traženje adekvatnog budžaka, da se ne lažemo)! Jes da je to bilo, negde skoro, 1996-te, al dobro... Isto bih uradio, kada bi GBH opet svirao, naravno...

Ne vuci me za jezik, ipak sam ja ovde neki urednik, a obzirom na godine, trebalo bi da budem i ozbiljna žena... yeah, wright... wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
9
Eh kad se samo setim pocetka 90tih i dobrih starih meckinih autobusa,zadnja platforma,ni igla nema gde da padne,a mi onako priljubljeni uz staklo..... sta reci,E MLADOSTI..:cool:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Kakv crni avion! Od same pomisli na cenu karte, već mi nije dobro!
Ja sam jedna sasvim obična žena sa ovih prostora gde dominiraju njive, kukuruzi i tako to...

ps moram da bacim komentar na one ankete koji je auto najbolji za "one" stvari... imam teoriju da ako nemaš sa kim i sa čim i ako ne znaš kako dzaba ti najsavremeniji i najluksuzniji auto!
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
9
puno je zena koje vole njivu i kukuruze a kad je vreme setve i berbe nema ni jedne,sve se voze onim istim kolima koje ni ocima ne mogu da pogledaju
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
puno je zena koje vole njivu i kukuruze a kad je vreme setve i berbe nema ni jedne,sve se voze onim istim kolima koje ni ocima ne mogu da pogledaju
Pa gde će na njivu, tamo nema 'ladovine a Sunce k'o za inat uvek tada pripeče! Zemlja ulazi u patike, lak na noktima će se sigurno oljuštiti, a žuljevi na rukama nece nestati ni posle mesec dana uz najbolje kreme... A zamisli da ih još neko vidi??? Bolje da daju pola plate na solarijum i fitnes, zdravije je! :D
 
Natrag
Top