zanimljivi sajtovi

Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Kod:
http://www.inlong.com/Alexa-top1000000-TXT/1-100000.txt
Ovde se nalazi 100 000 sajtova poredjanih po popularnosti.Bilo bi interesantno pronaci
sajt Serbianforuma na njemu,ali je to posao kao kad se trazi igla u plastu sena.
Mozda neko ima vremena?.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
183
svaki drugi je google,zavisno od zemlje,com,uk,de,it...
a serbianforum cisto sumnjam da je unutar prvih 100000 veliko je internet trziste,a neka serbianforum posjecuje pola ex-yu sto je nemoguce to bi bilo oko 15 mil,sto je opet na kraju mala cifra...
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
@draganbl
svaki drugi je google,zavisno od zemlje,com,uk,de,it...
a serbianforum cisto sumnjam da je unutar prvih 100000 veliko je internet trziste,a neka serbianforum posjecuje pola ex-yu sto je nemoguce to bi bilo oko 15 mil,sto je opet na kraju mala cifra...

Kad bi se sajtovi Google iz svih zemalja iz celog sveta nalazili na ovom spisku,a njih je oko 200(mislim da ih ima 196) to bi iznosilo samo 0,02%.Zar to nije samo kap u na primer kanti vode. Poenta je u tome da se mestimicno pogleda sta se gleda u svetu.Ja sam naprimer nasao puno dobrih sajtova za koje pre nikada nisam cuo.
A za nas forum manje je vazno da li je popularan u svetu nego je vazno koliko je popularan kod nas.Licno mislim da je jedan od najpopularnijih foruma.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Kod:
http://www.inlong.com/Alexa-top1000000-TXT/1-100000.txt
Ovde se nalazi 100 000 sajtova poredjanih po popularnosti.Bilo bi interesantno pronaci
sajt Serbianforuma na njemu,ali je to posao kao kad se trazi igla u plastu sena.
Mozda neko ima vremena?.

Uzmes lepo sve prekopiras,i paste u notepad i ides na find ukucas serbianforum.org i nema ga :) tako da na ovom nema serbian forum. Samo ludak bi isao redom i citao sveki osebno :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Uzmes lepo sve prekopiras,i paste u notepad i ides na find ukucas serbianforum.org i nema ga :smile: tako da na ovom nema serbian forum. Samo ludak bi isao redom i citao sveki osebno :smile:

Vec sam objasnio u cemu je poenta,na postu pre tvoga.Nikad nisam ni pomislio da trazim sajt SerbianForum-a.Pogledaj nasumice po neki sajt pa ces mnogo novog videti.

Dodato posle 10 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Uzmes lepo sve prekopiras,i paste u notepad i ides na find ukucas serbianforum.org i nema ga :)
Molim te da li bi mi malo pomogao da naucim tu pretragu sa find...
Poz.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.08.2009
Poruka
12
Smao da vas obavestim da se Serbian Forum nalazi na listi i na 41003. je mestu...
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Uzmes lepo sve prekopiras,i paste u notepad i ides na find ukucas serbianforum.org i nema ga :) tako da na ovom nema serbian forum. Samo ludak bi isao redom i citao sveki osebno :)
Da liste procitali sta kaze naka 1612?
Ako niste onda pogledajte sta je naka 1612 nasao!

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Smao da vas obavestim da se Serbian Forum nalazi na listi i na 41003. je mestu...
Sve cestitke za naka 1612!
A gospodinu koji glumi neko znanje,sada verovatno nije prijatno.
 

Prilozi

  • Serbian forum.jpg
    Serbian forum.jpg
    93,6 KB · Pregleda: 274
Poslednja izmena:
Natrag
Top