Zamrznut ekran

Član
Učlanjen(a)
04.10.2010
Poruka
29
Pozdrav, od jutros imam problem da mi se ekran jednostavno zamrzne. Dok radim nesto na njemu je sve ok ali kad ga osatvim 15-20 min i pokusam npr da procitam poruke na skype on se zamrzne. Mis reauje ali samo pokreti, nece da reaguje na klik i tastatura ne reaguje uopste. Stalno mi stoji onaj znakk kada Windows radi nesto, u ovom slucaju kruzic posto imam Win 7.

DA li je neko imao slicna iskustva? Hvala...

Jedino sa cim mogu da povezem ovu promenu jeste instalacija malwerbytes programa.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Vidi u Event Viewer-u, da li ima neke greske, prepisi te log-ove na post, pa da probamo da resimo problem, ili je nesto drugo u pitanju.
Usput da ti objasnim nesto za Win7, ima dosta opcija za stednju energije (Save Energy), pogledaj u power management-u, da nije neka opcija ukljucena, kao npr., stand by HDD, timing stavi na never.
Takodje u Device Manageru, vidi da nije u USB Root Hub, u kartici power Management, ukljucena prva opcija "Allow the computer....", iskljuci je restart racunara, pa probaj ponovo da vidis da li ce zakociti (ovo mozes uraditi i za graficku kartu isto u Device Manageru).
Probaj sve sto sam ti opisao, pa javi jesi li resio, i napisi koja je konfiguracija?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
možda je problem u Skype-u, probaj da ideš na CTRL+ALT+DELETE>Start Task Manager i tu da isključiš Skype.....................
 
Natrag
Top