Zamena ikonica u Back Row skinu - XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
imam jedno veliku zelju ali sam je ne znam odraditi....naime iz skina back row bi uzeo ikonice za podace o video, audio i ostalima podacima te stavio u skin confluence....ako neko bolje to razumije pa da ima vremena nek se poigra sa tim.....ikonice kod back row skina su recimo ovake, dosta bolje izgledaju nego u svim drugim skinovima.....;)

5506204036.png
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
imam jedno veliku zelju ali sam je ne znam odraditi....naime iz skina back row bi uzeo ikonice za podace o video, audio i ostalima podacima te stavio u skin confluence....ako neko bolje to razumije pa da ima vremena nek se poigra sa tim.....ikonice kod back row skina su recimo ovake, dosta bolje izgledaju nego u svim drugim skinovima.....;)
Bayern potrudi se malo samo,je treblo da postaviš search podatak neki od divx formata sa extenzijom .png u xbmc folderu..
Nađe on sam sve što treba..
Sa desnog skrin izaberi šta hoćeš da prekopiraš u folder
Roaming\XBMC\addons\script.globalsearch\resources\skins\Default\media\mediaflags\videocodec\
I naravno mora da se zove isto kao u levom(izmeni prvo imena u desnom da se zovu isto .I ostaje ti samo copy) ;)
Menjaj šta god ti padne pod ruku..
76m4.png
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Bayern potrudi se malo samo,je treblo da postaviš search podatak neki od divx formata sa extenzijom .png u xbmc folderu..
Nađe on sam sve što treba..
Sa desnog skrin izaberi šta hoćeš da prekopiraš u folder
Roaming\XBMC\addons\script.globalsearch\resources\skins\Default\media\mediaflags\videocodec\
I naravno mora da se zove isto kao u levom(izmeni prvo imena u desnom da se zovu isto .I ostaje ti samo copy) ;)
Menjaj šta god ti padne pod ruku..
76m4.png

sve ikone sam kopirao iz back row i stavio u taj folder sto si mi naveo ali jos uvijek su stare ikone kod confluence....nista se nije promjenilo.....mora da bude jos nesto za podesiti......
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
jos uvijek trazim resenje kako ubaciti ikonice iz back row skina da jih zamjenim u confluence....jucer mi clan Poverenje 0 nesto objasnjavao ali to nije resilo problem.....ikonice su jos uvek iste od confluence.....
 
Natrag
Top