Zakon atrakcije(privlačenje sreće)

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Sigurno ste čuli-misli pozitivno i dešavaće ti se dobre stvari.

Zašto?Evo objašnjenja

To je zato što su misli koje imate, zapravo, energija i one privlače isti tip energije. Znači, da kad mislimo o ružnim stvarima, o nedostatku novca, o nedostatku sreće, i t d, sve nam se to vraća upravo tako.. da nemamo novca, da nemamo sreće itd. Zašto? Zato što svojim losim mislima privlačimo lošu sreću.Kada mislimo da nemamo dovoljno novca, onda ga i nemamo.

Šta mislite o tome,da li vjerujete u zakon atrakcije.evo,ja pokušavam da tako živim i vjerujte mi,kad silno želim da se nešto dogodi,zaista se dogodi :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
Razmišljaj nemoj da misliš, ako ima da misliš nešto o sebi tada misli inače razmišljaj i bićeš pametnija. Nema energije od misli ali od razmišljanja ima stvarnosti.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Razmišljaj nemoj da misliš, ako ima da misliš nešto o sebi tada misli inače razmišljaj i bićeš pametnija. Nema energije od misli ali od razmišljanja ima stvarnosti.

Ok,tvoje mišljenje.Ali zar ti se nikada nije desilo da kada nešto baš jako (ne)želiš i da ti se to (ne)ostvari? :shock:

Meni sigurno 2364416489 puta :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
165
Razmišljaj nemoj da misliš, ako ima da misliš nešto o sebi tada misli inače razmišljaj i bićeš pametnija. Nema energije od misli ali od razmišljanja ima stvarnosti.
Misli su mocnije od razmisljanja. Mogu da stvaraju energiju. A razmisljanje je samo prosta matematika zivota. Misli nas cine onim sto jesmo- i ima pravo Sedmi Fenix, kad se bolje osecas, pravis i bolje rezultate, sto je logicno i moze se povezati i sa samom naukom, ne samo sa filozofijom ili energijama.
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
89
Verujem u moć autosugestije i pozitivnih misli...
Ali čitav moj život je dokaz suprotnog učenja budući da sam najveći pesimista/fatalista/tremaroš kada treba izaći na ispit... Plus, kada me predmet ne zanima često zapadam u stanja potpune apatije i nezainteresovanosti te se dešavalo da se u inat (nekom- sebi) pojavim na ispitu potpuno nespremna.
Ironično, do sada uvek imala prosek odličan na fakultetu i neku sumanutu sreću koja prati ovakav stav.
Tako da... predpostavljam da je u pitanju samo varljiva Fortuna in the end.
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
7
ima i jedan dokumentarac na ovu temu,zove se the secret i ima ga na forumu,pogledajte ga :)
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Sigurno ste čuli-misli pozitivno i dešavaće ti se dobre stvari.

Zašto?Evo objašnjenja

To je zato što su misli koje imate, zapravo, energija i one privlače isti tip energije. Znači, da kad mislimo o ružnim stvarima, o nedostatku novca, o nedostatku sreće, i t d, sve nam se to vraća upravo tako.. da nemamo novca, da nemamo sreće itd. Zašto? Zato što svojim losim mislima privlačimo lošu sreću.Kada mislimo da nemamo dovoljno novca, onda ga i nemamo.

Šta mislite o tome,da li vjerujete u zakon atrakcije.evo,ja pokušavam da tako živim i vjerujte mi,kad silno želim da se nešto dogodi,zaista se dogodi :D

Apsolutno se slažem..moj životni moto je kakve su vam misli takav vam je život....i to je istina..treba sve gledati pozitivno...otac Tadej je upravo o ovome govorio....samo napred...pozz:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa ne vjerujem toliko. Imam sreće da sam pozitivna po prirodi, pa mi se i lijepe stvari znaju desiti. Ne zaobiđu me uvijek . I to je dovoljno.
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
[FONT=&quot]Pazi na svoje misli, jer postaju reči.[/FONT]
[FONT=&quot]Pazi na svoje reči, jer postaju dela.[/FONT]
[FONT=&quot]Pazi na svoja dela, jer postaju običaji.[/FONT]
[FONT=&quot]Pazi na svoje običaje, jer postaju tvoj karakter.[/FONT]
Pazi na svoj karakter, jer postaje tvoja sudbina.


Ovo je živa istina, a ko ne veruje, i ne mora.[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
23
Hmmm...iskreno sad sam se bacila u razmisljanje.
Bacam se na test. Javljam rezultate :D
 
Natrag
Top