Zahtevi za srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Ljud(ov)i, men' treba o kori nadbubrezne zlijezde i hormonima koje ona luci pa ako neko nesto ima neka postavi. Trazio sam na wikipediji i po netu, al' slabo ima o tome sto meni treba. :/


Nisam odmah sve pregledao pa nisam vidio da je vec postavljeno o tome sto mi treba. Ne treba vise, hvala! :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.06.2011
Poruka
1
Potrebna pomoc oko maturskog rada

Pozdrav, zadata mi je tema za maturski rad iz predmeta racunari, tema je Ulazno-Izlazni Podsistem, pretrazio sam ceo net ali nema nigde nista konkretno i opsirno, molim za pomoc.
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2011
Poruka
7
lektire u muzičkoj?

da li neko zna koje lektire treba da se čitaju za 1 srednju muzičku?
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Polovne knjige

Da li ima neko da prodaje polovne knjige za tehnicara drumskog saobracaja za I razred srednje skole? Neka se javi ako ima ili zna nekog ko ima. Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
19
Da li znate neki link za skidanje nastavnih planova i programa za srednju školu? konkretno, obrazovni profil frizer II godina.
 
Učlanjen(a)
07.09.2011
Poruka
1
Ljudi, molim vas da mi pomognete sastav na temu:,, Pred jednim umetnickim delom"....Unapred zahvalaa...:)
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
[WARNING] Svaki post u kojem se traži pisanje teme, biće obrisan[/WARNING]
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
1
Ako neko ima mozda maturske radove teme su Hladna predjela i Sosovi

Ljudi pomagajte treba mi matruski rad na temu hladna predjela i kao druga tema su sosovi pa ako neko ima neka posalje na milan.aleksic.87@gmail.com
bicu mu zahvalan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top