Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Zahtevi, Saveti, Rezervni delovi, Pomoć

Diskusija u 'Automobili' započeta od samuraj032, 25.11.2009.

1. samuraj032

samuraj032 Član

Zahvala:
    0
    Fiat bravo 1.9 jtd

da li neko moze da mi kaze nesto vise o ovom automobilu fiat bavo 1.9 jtd

2. denis022

denis022 Član

Zahvala:
    0
    Strahovito kvalitetan dizel motor od strane Fiat-a! Ja vozim Bravu 1.9jtd (to je model sa 5 vrata) i extra sam zadovoljan, uzeo sam ga početkom godine, uredio servis i od tada-sedi i vozi!Prošla zima mu nije smetala, videćemo ova (nemam garažu)! Unutra imaš sve što i neki slični automobili (npr. neki Opel, WV, pežo), ali za manje pare : fabrički CD-radio, air-bagove (zavisi od modela), klimu, struju u staklima... Od mene samo preporuke, a od majstora sam čuo samo najbolje o ovom motoru!!! yes3

3. wucinac

wucinac Član

Zahvala:
    0
    Fiat Multipla

Pre neki dan sam gledao aute na autoplacevima i u uzi izbor je usla multipla. Ima mnogo prostora i veoma je funkcionalan enterijer. sto se tice exterijera :dntknw:. radim kao taxista, pa me interesuje kakva su vasa misljenja o ovom autu. da li bi se vozili u njemu ili bi ga izbegavali u sirokom krugu?:acute:
    evo i par slicica, ako niste sigurni kako izgleda multipla:
    :info:

Poslednja izmena: 06.12.2009
  4. BlueX

BlueX Član

Zahvala:
    2
    Auto je komforan.. ali ne da je ružan, sabija od ružnoće, da mi ga dzabe daju nebi ga uzeo, pa makar imao motor od 500KS :(

5. Angel-Demon

Angel-Demon Član

Zahvala:
    3
    Pazi taxi ko taxi, nepravim bas neku veliku razliku ako moram da se vozim taxi-jem!Ako hoces prijateljski savet,uzmi ti ford focusa 2006 godiste!Mali potrosac,jeftin za odrzavanje,konfort na skali od 1 do 10 dajem 8...koristim ga skoro 4-5 meseci, auto za te pare nema mane!

6. vladales

vladales Član

Zahvala:
    4
    najruzniji auto koji postoji na svetu,a jeste komforan...tako da nemam pojma,vidi sta ti je vaznije,funkcionalnost ili estetika...sto se odrzavanja tice,fiat kao fiat...

7. mixajlo

mixajlo Član

Zahvala:
    1
    Za te pare extra auto ali mnogo ruzan.Unutrasnjost i motor izuzetni,trap malo slabiji.......

8. vukelica

vukelica Član

Zahvala:
    0
    jel zna neko koliko se krece generalna za bravo 1.9 jtd?

9. jflockit

jflockit Član

Zahvala:
    2
    Magneti za ustedu goriva

Da li neko u kolima ima ugradjene magnete? Gde je kupio i koliko je platio? Da li auto radi bolje, isto ili gore? Ne zanimaju me preterano misljenja onih koji magnete nisu ugradili...

10. vladales

vladales Član

Zahvala:
    4
    zaobidji,cisto mlacenje prazne slame..ako meni ne verujes nadji na youtube testirali su u mitbastersima sve te lazipare i pokazalo se da cak neke od njih i povecavaju potrosnju,a magneti nemaju bas nikakvo dejstvo...[ame=http://www.youtube.com/watch?v=90szKQAjhfo]YouTube - Gas Saving Devices Busted 1[/ame]
    a procitaj i ovu temu ovde,mozda pomogne...Magneti za smanjenje potrosnje

MOJ SAVET: MANI SE CORAVA POSLA

Preporučite stranicu